Login Search

Silná sestava BELPHEGOR, SUFFOCATION a HATE nabídne rychlá tempa, drtící riffy i temnou atmosféru

BELPHEGOR, SUFFOCATION, HATE, CARNOSUS, BETRAYAL

29. 2. 2020 – Praha, Futurum

FB event: https://www.facebook.com/events/598803557536123
e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/322

Silná sestava nabídne rychlá tempa, drtící riffy i temnou atmosféru 

Po velmi úspěšném korzování Amerikou se pořadatelé turné dvou, ve svých žánrech silně promlouvajících kapel rozhodli spojení BELPHEGOR a SUFFOCATION přenést i na starý kontinent. Obě kapely vydávané největším metalovým labelem Nuclear Blast pod jménem Europe Under the Black Death Metal Fire na 30 koncertech navštíví 17 zemí.

Již od roku 1993 se rakouští ďábli BELPHEGOR zajímají o nejtemnější stránky čarodějnictví, démonologie a zákoutí, kam není radno strkat nos. Tito krvelační black/death čarodějníci se prezentují vysokorychlostním black/death metalem, který nenachází cestu pro jakékoli kompromisy. Základ aktuálního setu tvoří poslední album „Totenritual”, ale v říjnu vychází album nové, třeba se z něj fanoušci dočkají ochutnávky.

Je třeba představovat legendární „vynálezce“ slamu SUFFOCATION, jednu z nejlepších koncertních kapel a přes 30 let jednoho z nejosobitějších interpretů death metalu? Jejich hudba snese nejpřísnější měřítka, ať se to týká techniky, skladatelství či osobitosti. Každé z jejich 8 alb je unikum a každé z nich posouvalo nejen tvář kapely, ale i celého žánru. Dá se tak říct, že co se death metalu týče, ten se na Suffocation vždy může spolehnout.

Třetí logo, které zdobí plakát turné, náleží z nejvýraznějších polských kapel, která si podobně jako třeba Behemoth vyšlapává cestu neutuchající koncertní pílí a pravidelným vydáváním (diskografie momentálně čítá již 11 řadovek), což je s posledním albem „The Auric Gates of Veles“ od Napalm Records přivedlo ke gigantu Metal Blade. HATE s Behemoth ale spojuje i hudba, neb tihle kozli rovněž mísí black s death metalem, který doprovází atmosféra a místy hymnický nádech.

Aby toho nebylo málo, fanoušci nad tyto tři taháky dostanou ještě další dvě kapely. Šikovné melodic thrash/deathery CARNOSUS ze Švédska, v Praze pak moderní deathmetalisty BETRAYAL a v Košicích naopak řecké SHADOWMASS, kteří thrash obohacují deathem i blackem.

Po oba večery nebude nouze o rychlá tempa, knock-out zasazující riffy, ani temnou atmosféru. Může si milovník extrému přát víc?

Belphegor
https://youtu.be/tyDaEXtnYIo
https://youtu.be/x09sTIjual8
https://youtu.be/gkSOpmchJiM 

Suffocation
https://youtu.be/iiSvg6SVZvs
https://youtu.be/Jp1YSf_5mr8
https://youtu.be/i6nrglujp1U 

Hate
https://youtu.be/VfM0PpXMAFA
https://youtu.be/YpOdLGtmDw4
https://youtu.be/WNMFnW34F-0 

Carnosus
https://youtu.be/lzPPH3hTRZs 

Betrayal
https://youtu.be/vmCo6uDc1Ao

Předprodej viz výše, dále v síti Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.


Začátek akce:
Odkazy:
Facebook: link