Login Search
DYLAN MORAN vystoupil v Praze

DYLAN MORAN vystoupil v Praze

10.5.2013 @ Praha, Kino Lucerna

Chvíli si říkáte, jestli není na plech a jestli je opravdu taková legrace, že všichni umřeme. Ale pokud tohle servíruje stále roztomilý a okouzlující „Bernard Black“, nadšení z přítomnosti na jeho vystoupení přebije i opakovaný vtip. Hned bych šla znovu!

Osamělá srdce

Osamělá srdce

leden, únor 2013 @ Divadlo Na zábradlí

Pokud vám není lhostejný stav soudobé společnosti, návštěva Osamělých srdcí vám může přinést mnoho podnětů, o nichž stojí za to popřemýšlet.

Zahraniční divadlo v Praze aneb festival Apostrof

Zahraniční divadlo v Praze aneb festi...

30.6.2012 - 3.7.2012 @ Divadlo Na zábradlí, Teatro NoD

14. ročník Mezinárodního festivalu nezávislých a amatérských divadel, jeden z nejzajímavějších tuzemských festivalů vůbec, proběhl na startu července. Představení nejen zahraničních souborů, workshopy a aktivní poznání různých divadelních technik. Apostrof nezklamal.

Michal Wałczak: PÍSKOVIŠTĚ

Michal Wałczak: PÍSKOVIŠTĚ

premiéra: 12.4.2007 @ Praha, Divadlo Na zábradlí, Eliadova knihovna

V Pískovišti se vtipně vystihují rozdíly mezi mužem a ženou. Nejedná se „pouze“ o příběh nenaplněné první lásky, autor poukazuje i na smutnou skutečnost, kdy je dnes pro některé kariéra přednější než vlastní děti.

KOLONIE

KOLONIE

Leden 2012 @ Praha, Divadlo Na zábradlí

Boj o vlastní domov aneb Kolonie v Divadle Na zábradlí. Představení přináší příběh památkové zóny Buďánka, čímž upozorňuje na neutěšenou situaci míst s neobvyklou historií, o jejichž zachování se musí bojovat, i když by měly být chráněny. Kolonie je velmi zajímavý projekt, který by mohl přispět k záchraně významné kulturní památky. Z proměny malebné vesničky ukryté v centru Prahy opravdu mrazí. 

OST-RA-VAR 2011

OST-RA-VAR 2011

30.11.2011 - 4.12.2011 @ Ostrava

Letošní přehlídka moravskoslezského činoherního a loutkového divadla mne přesvědčila o tom, že Ostrava má opravdu co nabídnout, a to nejen z hlediska divadelního. OST-RA-VAR slavil patnáct let a svým jubilejním ročníkem dal jasně najevo, že na poli divadelních festivalů zaujímá zcela ojedinělé místo.

HENRY ROLLINS spoken word

HENRY ROLLINS spoken word

8.2.2010 @ Praha, Palác Akropolis

Na tohle jsem se těšil. Henryho Rollinse mám rád a měl jsem tedy opravdu skvělý večer. Dorazil jsem do Akropole s předstihem, v očích záření jak malý dítě o Vánocích. Měl jsem prostě dostat nášup od chlapíka, kterého někdo vnímá ko...