Login Search
Album března 2019

Album března 2019

Přispěj do diskuze

přidat komentář

AORATOS jsem myslel že bude lepší... ten týpek vykrádá sám sebe :-) Hlasuju za první desku Bestia Arcana! Byť se to vlastně vůbec nedá poslouchat...

lemmy: Pokud nejsi jeden z ultras, tak z BDM asi momentálně mají smysl jen DS... Proč jezdit feldou, když můžu jezdit mercedesem ;-)

   AddSatan: Miscarriage slušná ohyzdnost :). Starší, zdá se, fakt takovej Revenge goregrind :), ale tohle mi přijde spíš jako kombinace Primitive Man a Godflesh (jejich pomalý tryzny, ne houpačky) + goregrind vokál. Přijde mi, že je to původně nahraný rychleji a pak uměle zpomalený. Nejdřív jsem si říkal, že je to jen taková absurdně přepálená sranda (a trošku si to myslím pořád), ale má to i docela (hnusnou) atmosféru a celkem mě to baví. Jinak ten obal je klasická koláž á la první dvě alba Carcass (vlastně přímá citace/vykrádačka + díra heh).

Aoratos zatím nevím, tak napůl, místy dobrý, místy vata (jak kdyby si jen tak bezmyšlenkovitě jezdil po pražcích), takovej slabší vývar z Nightbringer (a Naasovo dalších projektů), posunutý jinam jen minimálně.
  
Misc - jasný, Primitive Man, to mi nedošlo, Godflesh ani ne, ale ty mám nastálo zaškatulkovaný jako intie (=nedotükat se!) taky jsem si myslel, že je to zpomalený.. absurdně přepálená sranda je to nejlepší a nejkrásnější co o tom albu zatím kdo napsal <3 (a vokál je tam uplně esenciální)

Aoratos s dalším odstupem klesá, rozhodně víc vata (jako ostatně NB), teď už bych to ani nedoporučil k poslechu

   brutusáček: po koncertu defeated sanity jsem jel nějaký chrochtáky a čekal jsem že nějaké dobré jména Gába vysype do dečky a ono nic. U Drastus je to hodně do aosoth?  
imho vůbec, je to daleko víc "hudební" jestli chápeš co tím myslím :)

a po DS jsem taky chtěl najet chrochtačky, ale přes Defeated jsem se nedostal, nic mě nebavilo ani vzdáleně tolik. furt točim ty 4 alba dokola :D nakonec jste mě přesvědčili, DS>Inca

Miscarriage slušná ohyzdnost :). Starší, zdá se, fakt takovej Revenge goregrind :), ale tohle mi přijde spíš jako kombinace Primitive Man a Godflesh (jejich pomalý tryzny, ne houpačky) + goregrind vokál. Přijde mi, že je to původně nahraný rychleji a pak uměle zpomalený. Nejdřív jsem si říkal, že je to jen taková absurdně přepálená sranda (a trošku si to myslím pořád), ale má to i docela (hnusnou) atmosféru a celkem mě to baví. Jinak ten obal je klasická koláž á la první dvě alba Carcass (vlastně přímá citace/vykrádačka + díra heh).

Aoratos zatím nevím, tak napůl, místy dobrý, místy vata (jak kdyby si jen tak bezmyšlenkovitě jezdil po pražcích), takovej slabší vývar z Nightbringer (a Naasovo dalších projektů), posunutý jinam jen minimálně.

Maju Ratkje zkusím víc, ukázka zní příjemně.

Drastus bude asi fajn, ale ty klikavě/čvachtavý kopáky mi poslech dost kazí. Aosoth? Asi trochu jo, ale...

po koncertu defeated sanity jsem jel nějaký chrochtáky a čekal jsem že nějaké dobré jména Gába vysype do dečky a ono nic. U Drastus je to hodně do aosoth?