Login Search
Album března 2020

Album března 2020

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Beatriz Ferreyra - to je hodně dobrý, (místy) trošku jak kdyby Nurse With Wound remixovali Sidsel Endresen, nebo tak něco :), ale asi netřeba... navíc koukám, že paní je v žánru veteránka... je to osobitý a překvapivě konzistentní, atmosférický, místy docela slušnej "dark ambient", příjemně zneklidňující... Mj. začátek druhý skladby zní jak Brüder Des Schattens - Söhne Des Lichts od Popol Vuh, ale to může být asi jakýkoliv jiný chrámový zpěv... taky jednu část Delìrium Còrdia od Fantômas mi to připomnělo ... každopádně dobrej tip, už to dnes večer jedu potřetí.

Jo jo, parádní skladba. Už delší dobu známá skladba Insecta Incendium tam bude taky. Ten mix promyšlenosti, nářezu, techniky i některých dost ponurých momentů v dobrým slova smyslu zabíjí. Tahle nová skladba mi konkrétně zní jako to nejlepší ze Suffocation hozený na ještě o kousek vyšší úroveň technickýho frajerství.

Jestli taková bude celá deska, tak to nepřežiju... 10/10

Záchrana technical/brutal DM se přiblížila:

https://www.youtube.com/watch?v=eKdb9ZCgXH4

Defeated Sanity: Sanguinary Impetus, vychází 24. června.

.

Vsak urcite to neni spatna deska a v zanru, kde vychazeji tuny veci, co jsou po hudebni i textovy strance fekalni, urcite patri k tomu vyrazne lepsimu. To zas jo.

Mám to úplně stejně jako AddSatan.

Tak zrovna ke kapele co se jmenuje Schizogen mi i to divný/nelogický napojování jednotlivejch částí docela sedí :). Ale to je jedno, nějak si ani neuvědomuju, že by mi to zrovna tady nějak vadilo. Jinak abych to upřesnil, já z toho nejsem kdovíjak unešenej, na druhou stranu jsem měl radost, že se po x letech objevilo TBDM co mě nějak víc baví a mám chuť si ho pouštět opakovaně, proto mi to stálo za zmínku. A baví mě to zejména díky těm zmiňovanejm přesahům a ne(úplně)standardním postupům, který zmiňuje Ondrajs. Samozřejmě jsou tam i standardnější / míň zajímavý postupy / části / riffy a ano, zvuk není zdaleka ideální, ovšem na poměry subžánru mi to taková tragédie nepřijde, já jsme na to docela dost háklivej, ale tady je to ještě docela snesitelný (ani nevím, jestli jsem někdy slyšel BDM, u kterýho by mi zvukově nic nevadilo).