Login Search
Album dubna 2016

Album dubna 2016

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

   kotek: Ztraci se ta HC agrese, ktera me na tom dycky bavila ...   
uvítal bych recku od tebe ;-)..
já jsem zase rád že se zbavili dost těch mathsludgeovin, respektive math mi nevadí, ale ty chaotický bandy maj tendenci pak v těch riffech zpomalovat na tendenční nudný bahno, tahle DSO verze mi vyhouvje, aj z ideologického hlediska :DDD

Novy plebeian me teda moc nebavi, dva tri poslechy a nazdar, nejak mi prijde ze se na nich ztraci to zajimavy a jde to do vcelku nezazivny DSO veci. Ztraci se ta HC agrese, ktera me na tom dycky bavila ...

Tyjo, to mě asi Lowgazers bavilo i o něco více.

jinak Plebian velké překvapení, pěkně to rozsekali

   Cherubian:   
   Morbo: Nový HAKEN jsou super a to mě doteď ani jedna jejich deska ani trochu neoslovila. Nový album je o dost jiný, než celá jejich dosavadní tvorba.  
mate recht, dobryyy!!! ani ten mňouk mi neva

   Morbo: Nový HAKEN jsou super a to mě doteď ani jedna jejich deska ani trochu neoslovila. Nový album je o dost jiný, než celá jejich dosavadní tvorba.  
Mě přijde každý jejich album dost jiný a novinka neni výjimka.

Nový HAKEN jsou super a to mě doteď ani jedna jejich deska ani trochu neoslovila. Nový album je o dost jiný, než celá jejich dosavadní tvorba.

   bizzaro: čověče, ja to to novy už ňák po těch predchozich nahravkach vypustil. neco mi u nich chybi, je to na me nak moc... standard progy, Charlie se mel venovat radsi Linear Sphere. toz mozna zkusim, kdyz se tu tak otazniko-vykricnikujes, ale nahodil jsem ti aspon klipek :)  
Hmmm, tak mě HAKEN přijdou úplně jinde než "standard progy". Naopak LINEAR SPHERE mě vždycky přišli jako gymplácká onanie o ničem :-)

Jinak ALGORITHM mám samozřejmě najetý, ale druhá půlka desky mi přijde docela slabá. Ale ty dvě nebo tři blackový sypačky tam jsou fakt zajímavý. ZHRINE zněj sakra dobře, dík za typ mIZZY.