Login Search
Album dubna 2019

Album dubna 2019

Přispěj do diskuze

přidat komentář

Periphery jdou z extrému do extrému. Chvílema pořádnej nářez, jindy zase totální popík. Asi to tak chtějí...

za me deska mesice Cerny kov - Spolecenstvi

na Vargrav je asi nejlepsi, ze to opravdu zni, jak kdyby to nekdo napsal a nahral v roce 1995.. zni to proste jako pravej BM ty doby, ne jen jako nejaky blby radoby retro.. posranej z toho nejsem, ale je to fajn. prvni deska me asi bavi vic, druha mi prijde trochu utopenej zvuk, ale z originalu jsem to zatim neslysel, ptz mam gramofon v oprave..

frut sjizdim Purity Renaissance a jinak jsem ted vytah Elend - The Umbersun

na pocet jsem nejvic sjizdel Nattens Madrigal, Spolecenstvi a Written in Waters

Chápu, že se lidem Vargrav líbí, ale kvalitativně bych ho s ITNE teda nesrovnával. Atmousférou možná, hudebně nic extra.
Ze Sabbath Assembly mě baví Ascend Descend, zbytek nezanechává moc silné dojmy. Ale pravda, že jsem se v minulosti té kapele nikdy moc nevěnoval, takže v tom možná hledám něco, co v tom ani není. Ve Wroclawi ale ty poslední dva songy zněly naživo fajn.
Waste of Space jsem vůbec nezaregistroval, že jsou už venku. Včera jsem ale dvakrát poslechl, a jo, je to tam. Ale upřímně mě to teda baví zatím méně než poslední alba od všech spřízněných kapel včetně Atomikyla. Na těch mě dost baví ta surovost, tohle mi připadá takové uhlazenější a za celou dobu mě tam žádný moment vyloženě nestrhl. Snad to ale s dalšími poslechy ještě poroste.
VLTIMAS mě naopak s přibývajícími poslechy začínají bavit o to méně.
Brutus zní mile, vlastně se na ně teď těším více než když tu byli před Chelsea. Jen mi teda řekni, kdy jako hráli black metal? Nová deska Big Brave taky fajn.

hahaha, ten covenant mě fakt pobavil bizzi! taky poslechnu