Login Search
Album května 2018

Album května 2018

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Pre mňa je nový BT v pohode a baví ma. Aj keď priznám sa, že viac som bol pohltený ich rozlúčkovou nahrávkou "The Great Fire" z roku 2012, ktorá ma v dobe vydania minula a vypočul som si ju len nedávno pred vydaním novinky, ale o to viac som prekvapený, aký parádny materiál to je.

   anonymous: Reverorum taky excelentní, bizzi:)  
ja tyhle lo-fi mrdky aka ve zkusebne bych to udelal lip nedavam :D
   AddSatan: tak jasně, mrdka to vyloženě není, ale název alba si o to koledoval :), nicméně nebaví ... jestli to někdo (z těch co to nebaví) slyšel celý / víckrát, je tam i něco fakt dobrýho/zajímavýho?  
tak jasne ze jo :D ja to slysel 2-3x, taky nejasam nadsenim, neco dobry, neco "hm, dal"
   Meresz: AMORPHIS, AT THE GATES, BLEEDING THROUGH  
jo, Amorphis bavej, AtG presne jak pises, BT jedna vec jak druha, po tech letech bych cekal o dost vic

noví Urfaust jsou skvělí a teda když jim připisuje sterilitu člověk, kterej poslouchá současnej black.. no:) dost mě překvapují ty skeptické reakce, v zásadě souhlas s Adolfem, že to je jejich nejlepší věc za dlouhou dobu.

Reverorum taky excelentní, bizzi:) "umělé" bicí mě baví. a pokud vím, jsou to křesťani, tak jaké rouhání?.)

a zas zajímavý tipy

AMORPHIS - výborný album, dlhý, epický, mnoho vrstiev, skvelý spev, skvelá inštrumentácia (+ basa návratilca Olliho), skvelý zvuk, pekný obal, pekný digipak, texty také ako vždy, čiže rôzne rozprávočky z fínskych lesov, hájov a hôr. Za mňa skvelá práca a dôkaz, že to chlapi stále vedia.
AT THE GATES - výborný rozjazd v podobe akustického intra a titulného nárezu, potom už ale album bohužiaľ podobne silný moment neponúkne, skôr jedným uchom dnu, druhým von, pričom sem-tam v tom uchu aj niečo zostane. Nedá sa povedať, že by to bolo pre mňa sklamanie, ja som ATG nikdy nemal za bohvieakú modlu a nič extra som od nich nečakal, ale povedzme že album je taký ich štandard, počúva sa to v pohode a tiež to má pekný obal. Možno to potrebuje ešte viac počutí, ale mne to príde podobne ako ich comebacková nahrávka spred štyroch rokov, veľmi tam nie je čo objavovať a pocit pohltenia ako pri AMORPHIS tam proste nie je.

Ja by som pridal ešte novinku metalcorových veteránov BLEEDING THROUGH "Love Will Kill All", veľmi príjemný album, ktorý šliape a dokazuje, že aj v tejto prakticky mŕtvej odnoži tvrdej hudby sa ešte dá zložiť solídna vec ktorá baví, aj keď metalcore ako taký už dlhé roky nesledujem a nové veci nevyhľadávam.

Toľko odo mňa :)

tak jasně, mrdka to vyloženě není, ale název alba si o to koledoval :), nicméně nebaví ... jestli to někdo (z těch co to nebaví) slyšel celý / víckrát, je tam i něco fakt dobrýho/zajímavýho? Nechce se mi tím proposlouchávat... (třeba Eremita mě taky celkově nebavil, ale The Grave je dobrá skladba, cca první půlka Das Seelenbrechen je hrozná, druhá celkem zajímavá/fajn atd.)

   anonymous: A co novy ALKALOID? Vubec se o nem nezminujete..to fakt nechapu :(   
slysel jsem zatim 2x (nebo 3x), ale je to na poslech "slozity", nicmene Azagthoth je mrda
jestli k nam chces ALkaloid procpat a treba na neco upozornit, hlasuj nam do Alba taky, klidne mi nebo Loomisovi napis ;)

A co novy ALKALOID? Vubec se o nem nezminujete..to fakt nechapu :(

   anonymous: tujarot, resp. TujAroT...opravte si to :)  
íčka posrany :) dik

mne prijdou slabi ti AtG, ale jeste raz poslechnu. Amr je... trosku vic pro lidi, ale nerad bych to jeste tituloval mrdkou :) Reverorum nekomentuju, taky cypyny, Mizzy, vzpamatuj se :D :D