Login Search
Album prosince 2019

Album prosince 2019

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Pro milovníky Avslut doporučuju Nox Formulae (mě to uplně neoslnilo, ale dobrý pasáže)

Mě ty Avslut nebaví :( Je to super zahrané, sype to, některé melodie fajn, ale jinak mi to přijde jako strašně bezduchá, sterilní hudba. Žádná atmosféra, nic. Si vlastně říkám, zda bych to vůbec označoval za black metal.

AVSLUT a NEDXXX supr!

DR: neboj "tak hlavně, že zpěvák neni tlustej" mám připravený na celou následující dekádu :)

vaněna: hehe, obyč trk a ty ses chytil ;-) na starym marastu by se nad tim snad nikdo ani nepozastavil... každopádně to byla jasná narážka na to, že určitě vychází 15 excelentních blacků do měsíce. Jinak crowbar no comment (vlastně je pár let neposlouchám), už to píšeš x let, tak zkus něco novýho ;-)

Díky za tip na Adaestuo v této diskuzi, neznal jsem je a už při druhé skladbě jsem byl nadšen. Nightbringer je tam do určité míry slyšet, ale je to syrovější a atmosféričtější, je tam méně mlácení a sladkých melodií, více zvukomalebných mistérií, vokální projev je krásně pestrý a expresionistický.

*potrebovaly

CONCRETE WINDS - Primitive Force
- dohle docela maka, ale primitivni zvireckosti Caveman Cult to jeste uplne nedosahuje.. nicmene se k tomu jeste vratim

MEFITIS - Emberdawn
- dal jsem to do pulky, americkej death metal v tom teda nevidim, mistama pokus o trendy vykastrovany blackovy tremola, mistama jakoze nejakou intousky pokusy o neco co nevim co ma bejt, hrozny

NОRDJЕVЕL - Nесrоgеnеsis
- zkusil jsem tomu dat jeste jeden pokus, ale jakmile to prestane sypat, tak to jde srat.. kdyby sebrali sypec s obou desek dohromady a vyskrtali vatu a nechali jenom poradnou riffaz, tak by to bylo mocny.. ale takhle to je proste moc naredeny. plus ten zvuk kopaku..... no zive to muze bejt super, ale desky by potrebovali par atmosfer pritlakovat. proc dneska uz nikdo nevysype nekompromisni kobercovy bombardovani a nonstop namrd jako na Battles in the North nebo The Inexorable?