Login Search
Album října 2018

Album října 2018

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Barús palec hore! Moc se mi to líbí. Narazil jsem na ně náhodně a pak koukám, že už tady nadhodil šéf :-)

hadal maw výborní, na jaře s psycroptic ve vopici… Daughters otvírák je famozní

Z metalu díky za tipy - Barús, Hadal Maw a Revocation (já tuhle kapelu furt trestuhodně opomíjím). Vyšli ještě Deceased, jsou toho prostě stohy, člověk aby si na to všechno bral dovolenou. Objevil jsem také dvě fajnové české jazzíky - Ochepovsky band a North Innergy. Pozitivně mě šokovali našinci Depths Above, tohle je hniloba, která mě oslovuje.

Tak po odeznění prvotního nadšení musím přiznat, že ani Outre ani Krieg (a vlastně ani Devouring Star) nejsou nijak převratný věci. Daughters mě zato baví pořád... a vlastně mě nejvíc mučí Cohenovská Less Sex, která mě zpočátku srala.

Daughters nakonec převážně dobrý, zvláště teda první dva a poslední dva songy, hned první zní trochu jak (spíš starý) Swans skřížený se Sightings, má to celkem nepříjemnou, temnou atmosféru. První vypuštěnej Satan... asi nejslabší, ta ústřední melodie mi pořád přijde lehce otravná...

Dík za další dávku tipů.
Mě osobně nejvíc zaujali asi Glorious Night. To mě fakt baví. I přesto, že bicí klasicky znějí jako nějaký defaultní preset ze Superior Drummer, tak to prostě dohromady z nějakýho důvodu funguje a moc mi to nevadí.

   mIZZY: Co se Outre týče, nesouhlasím s Brutíkem, že naživo né a ne. Všechny koncerty, co jsem od nich viděl, byli parádní nářez.  
jo, na BA naprosto famozni. beztak si je Brut s nekym splet :D

Jo, souhlasím s tím, že předchozí desky od obou kapel jsou o něco lepší. Nebo jsem do nich aspoň lépe proniknul.
Co se Outre týče, nesouhlasím s Brutíkem, že naživo né a ne. Všechny koncerty, co jsem od nich viděl, byli parádní nářez.
U Devouring Star to podle mě taky není hlavně o rychlosti. Minimálně na posledních nahrávkách si u nich cením hlavně těch doomovějších pasáží :) Pusť si třeba loňské EP Antihedron.