Login Search
Album srpna 2019

Album srpna 2019

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Zkuste dva singly z nových Hideous Divinity. Jestli bude celá deska takhle dobrá, tak album listopadu má aspoň pro death metalista asi jasného favorita.

Já se k Tool v článku úmyslně nevyjadřoval, jelikož tomu nerozumím :) Ta deska mě ale poslouchat baví. Na to, že to má hodinu a půl, tak udrží pozornost a hlavně s nabývajícími minutami roste, plus příjemně graduje. Pravda, není to moc chytlavé jako předchozí alba, ale rozhodně mě to neuráží.

takze Tool jsou venku a dal? nuda jak Bratislava, fakt v tom neco slysite?

na tool mě baví hodně zvuk a basa, jinak je to takové..prostě tool, nic novýho, ale je to dobrý a baví mě to, prostě ideální byzyns plán, vydávat "to samý" jednou za 13 let funguje :)

Už jsou venku Dissilusion a Cult of Luna...

Ale i tak díky, jsem nevěděl že to vyšlo :-)

Fields Of Elysium teda šok! Co to má znamenat? Jakej prog? Velký špatný tohle. Úplně jiná kapela... Když si člověk porovná s první deskou.. kua hned ta první skladba Decomposing Celestial Mass... brutální psycho vejmrd...zfetovaný Virulence hozený do brutal deathu! A teď tohle...

Deaf Center - Low Distance - jsem z toho byl nejdřív taky rozpačitej (viz. album března), ale postupně se mi to začalo líbit o dost víc, vlastně i tím, jak je to takový "nenápadný", abstraktnější, divnější, minimalističtější než předchozí desky. PR a hlavně OS určitě lepší, ale i tak, pěkný je to. "Multižánrový" mi to přijde furt stejně.