Login Search
Album září 2019

Album září 2019

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

   anonymous: Ale o volahn jsem to někde vážně četl...   
Ale jo, když byl nějaký rozhovor s Volahnem o kulturních kořenech Black Twilight kapel (na pičforku, cvntnation nebo někde), tak tam měl vlastně nějaké husté brown power kecy.

Ale o volahn jsem to někde vážně četl...

Gruzja jsou v prvé řadě "meme-metal", takže nekorektní jsou, i když ne tak aby ses musel za poslech mrskat. Ale kdo ví, já dneska četl, že jsou Volahn a Bone Awl nazi metal, haha (americká antifa pičovala ku příležitosti právě probíhajícího festu Never Surrender).

Nejzásadnější zmíněnou kapelou článku jsou samozřejmě Xarzebaal, to je kurva marastjakcyp.

ten Vitriol se tu tlačil, tož zkusím

Gruzja je jak co se týče korektnosti /mizzy? :)/

Ze zářijových věcí pro mě vládnou Blut Aus Nord a Vitriol, Mgla ve starejch kolejích, ale Exercises in Futility je trochu výš. Z Kostnatění mám stejnej dojem jako mizzy. Určitě zkusím Olkoth a nový Korn.

Zítra vyjde Gruzja - Jeszcze Nie Mamy Na Was Pomysłu, polskej black metal ala Odraza - Esperalem Tkane, koho tahle muzika baví...

Ahoj,tak diky za info.Jsem příště zvědavý :-)

pro sadist: Ahoj, o Opeth se určitě dočteš příště, my nejsme žádná měsíční tiskovina, kde se pak vychrlí 100 desek naráz. Album měsíce je spíš takový přehled, co z nás kdo poslouchal (a rozhodl se k tomu něco malého dopsat) a v případě, že více redaktorů poslouchalo to samé, tak to jde do TOPu (ale nutně to nemusí znamenat, že to je pozitivní - viz třeba Therion nebo Pestilence, kde to propadlo prakticky u všech z nás). Ale nebojím se, že se další měsíc Opeth neobjeví :-)

asi je to na vkusu jednoho každého, já osobně třeba Opeth neposlouchám, nezajímá mě. vítám spíš doporučení malých a neznámých kapel, než mainstreamových věcí, které mají reklamy dost. na nějakou objektivitu si nehraju, takže posuzování "důležitosti" kapel asi nechám jiným. (na druhou stranu, pokud je novej opeth mrda jak sviňa, hned si zkusím poslechnout, třeba se u toho neuzívám...)