Login Search
BELL WITCH, ORTEGA, SWEEPS 04

BELL WITCH, ORTEGA, SWEEPS 04

  • kdy: 6.11.2015
  • kde: Praha, Sklep pod Žižkostelem

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Oukej, samozřejmě že ne úplně všechny lidi, kteří kdy udělali v Praze koncert v rámci všech žánrů, co existují, ale většinu těch, jejich akce by mě mohly alespoň trochu zajímat :)
Já furt nějak doufám, že to lástko nějak více vyladí, ale sám nemám moc chuť tam dělat koncertní databáze jako dřív.
Na to, jak FB extra nemusím, tak musím uznat, že ten kalendář má teď docela dobře přehlednej a díky upomínkám o změnách času/konání atd. je fajn informační zdroj.
GoOut taky fajn, i na divadla a další věci. Ty úplně UG věci tam taky zrovna ale moc nejsou.
Různé HC/pung, grind, crust akce atd. zase na FB až tak nejsou, ale fičí na Nyxu.

Souhlas, novej last.fm stojí za H. Pro mě je jediná možnost se o koncertu dozvědět tak, aby mi chodily pozvánky na akce automaticky do mejlu. Jde to nějak zařídit? Poučte mě...

mizzy: nekecej:) možná většinu těch, na jejichž koncerty chodíš

leif: já byl donucen po upgradu last.fm migrovat na fb.. ale imo by se to v kombinaci GoOut + pár publistických webů dalo z většiny pokrýt.

ale jak říkám, tady nešlo o nic vyloženě zásadního, byť měli hodně silný momenty

Já mám právě na FB většinu pražských promotérů, takže mám info hned a přímo od zdroje. Bez toho bych věděl taky stěží polovinu.

Kde se o těch akcích dovídáte? Ty Usnea jsem viděl na heyevent.com, trochu jsem o tom uvažoval, ale na WH bych šel určitě, jenomže to čtu až teď. Dřív díky userovi zahorakovi last.fm dost dobře plnil úlohu katalogu koncertů, včetně UG akcí, teď se o spoustě zajímavých gigů dozvídám až ex-post. Zvláštní, že nemají skoro žádnou propagaci, jen událost na FB. Bez FB člověk dneska nemůže do UG, he-he.

Tak to já se upřímně přiznám, že mě z níže zmíněných TPG bavili zrovna nejméně a WH naopak nejvíce.
Ta "veřejná zkouška" je právě to, co mi na nich hrozě vadilo . Kdyby zahráli ucelený a nepřerušovaný set, mohlo to být úplně nejlepší, jelikož to místy fakt nakládalo slušně, ale jak si mezi songy dávali i minutové pauzy a kecali do toho, moc silný dojem jsem si z jejich koncertu ve výsledku neodnesl.
WH to přes ne úplně skvělý začátek (který hráli ve dvou) s příchodem basáka s bubeníkem vyloženě zabili. Ten set nabíral na síle a gradoval ještě lépe než jejich alba a ke konci to vyloženě udupávalo. Sice bych nechtěl, aby se po konci (asi 45 minutách?) vrátili a začali hrát něco dalšího, to by bylo jen na škodu, ale kdyby to bylo dvakrát tak dlouhé, vůbec by mi to nevadilo.

a Hell, a The Poisoned Glass...
ale mrzet by tě měli jen Edgy s Dahlquistem, a i to je trochu s otazníkem, šlo tak trochu o veřejnou zkoušku:)

Koukám, že jsem prosral Wrekmeister Harmonies, celej já...