Login Search
KAYO DOT, FOKUME

KAYO DOT, FOKUME

  • kdy: 31.8.2016
  • kde: Praha, Zázemí

Přispěj do diskuze

přidat komentář

   Leif: Jak to bývá v těchto malých klubících, člověk si tam přijde odfajfkovat, že viděl oblíbenou kapelu, a poslechnout si hru na bicí   

bych to takhle negeneralizoval, když vezmu jen přímo KD, tak předminule v K4, což je klub cca velikosti Zázemí měli zvuk vynikající, snad i lepší než loni na Štvanici, poprvé v Chapeau to přes drobné problémy (měli tehdá o hodně víc nástrojů a členů) bylo taky dost dobrý... tady byl hlavní problém v tom, že kapela přijela s dvouhodinovou sekerou (hráli den předtím v jižním Slovinsku) a nebylo dost času pořádně nazvučit a navíc z toho prý domluvený zvukař dost neprofesionálně pár dní před koncertem vycouval a šel radši zvučit nějaký hipster pop a poslal za sebe kámoše, kterýmu to teda moc nešlo... (byť se to postupně lehce zlepšovalo)

jinak souhlas s reportem více méně, "tutovky" z Hubarda a Rakví tentokrát slabší, ale to i kvůli srovnání s loňskem, paradoxně kvůli horšímu zvuku (některý klávesy/synthy slyšet byly, některý dost potlačený) jsem si víc užil věci z novinky (byla to myslím spíš Magnetism, než All the Pain...) - víc vylezly kytary a hlavně famózní bicí - z těch jsem fakt dost nechápal - Abrams je monstrum s kalkulačkou v hlavě :), vynikla i hitovost některých pasáží atd. + Gemini... = totální poprava a Mortality na závěr taky krása.

Sice možná nejslabší koncert KD, z těch 4, co jsem viděl, ale přesto, zvláště kvůli poslední třetině super!

pozn. Abrams nakonec sehnal :)

No, Gemini dost závidím, nicméně celkově jsem celkem rád, že po perfektní vile nemusím až tak moc litovat, že jsem letos nemohl.
Prý tentokrát neměli svého zvukaře.

Docela zklamání právě kvůli nečitelnému zvuku. Jak to bývá v těchto malých klubících, člověk si tam přijde odfajfkovat, že viděl oblíbenou kapelu, a poslechnout si hru na bicí ("oblibenou" s rezervou - desky KD mě z nějakého důvodu vůbec neberou, nicméně loňské vystoupení na Štvanici bylo fantastickým zážitkem).