Login Search
MALOKARPATAN, VIRCOLAC, SACRILEGIA, GOATCRAFT

MALOKARPATAN, VIRCOLAC, SACRILEGIA, GOATCRAFT

  • kdy: 22. listopadu 2019
  • kde: Praha, Underdogs

Přispěj do diskuze

přidat komentář

Hype to určitě není, minimálně druhé album Nordkarpatenland je famózní. Jako člověk, který nikdy pořádně nefandil moderní tvorbě DsO a jejich klonů, a má to radši old school, jsem z toho nadšený. Tohle je taková klasická Fenrizovina, jeden riff za druhým. Jde z toho ohromná energie. Slyšel jsem jednu skladbu z připravované desky a ta mě, přiznávám, tolik nenadchla, tak uvidíme.

vy mi tak povídejte něco o vesnickym bigbítu :D

jak nevim jak muze nekdo neco poslouchat ironicky i bez uvozovek, ale hipstri vymejslej novy metaurovne kazdej den, takze mozny je vsechno

no nevim, podle mě je to blbost a hype nechápu, ale ok, vesnický hudbě jsem nikdy moc nerozumněl :(
sud: ironicky v uvozovkách znamená ironicky ironicky?

dyt je to fajn vesnickej rokec, kterej ani ta kapela nebere nijak vazne, proste poctiva pocta tomu osumedastkovymu heaviku, kdy jeste ty styly nebyly striktne definovany.. kdo si neni jistej orientaci nebo tim, jestli je pripustny se bavit, muze to poslouchat "ironicky"

Hej, a vlastně aji jo :) Ten oldschool heavy/black worship dělají fakt dobře. Jasně, taková pecka jako třeba Funereal Presence a další kapely to není. Ale "od nás" jsou fakt jedni z mála, co mají dobře zmáklou jak hudbu, tak koncept, vizuál a vlastně vše. O tom, že to je především prdel, se netřeba přít, ale stojím si za tím, že je na festy jako Beyond the Gates, Steelfest, Ascension atd. zvou právem. Největší worshipeři Malokarpatan jsou jinak borci z Negative Plane :)

tobě se ten malokarpatan líbí jakože "vážně"?