Login Search
OBSCURA, SPAWN OF POSSESSION, GOROD, EXIVIOUS

OBSCURA, SPAWN OF POSSESSION, GOROD, EXIVIOUS

  • kdy: 18.3.2012
  • kde: Praha, Black Pes

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

no hlavně to pivo že jo....to někdy dokáže zmrvit jinak vydařenou akci...ale až géčko najede ty svoje citronády..tak třeba bude na brutalu obrození :)

"Důležitá je muzika a pivo." jou!

ty krávo...a to jsem měl z Tuckerových výkonů docela obavy..

ty kráááávo: Early in the tour there were some issues with lighting on stage. Tymon from Exivious mentioned he had a bad show because of that and Danny Tunker told him he never look at his fretboard anyway. This prompted Tymon to put Danny on the spot for this last show and have him play 'Lash By Lash' blindfolded. As there was a hall full of people Danny couldn't refuse... www.youtube.com/watch?v=Y2m6lKPYjM8

Po Exi mě taky asi nejvíc bavili Spawn. A prcám to, jestli to bylo statický nebo ne. Důležitá je muzika a pivo. Tahle kapela už je na scéně trochu dýl a jsou to starší chlapíci. Nějaký trajdání po podiu podle mě nemaj za potřebí.

Spawni fantazie, ja byl stestim bez sebe, zvlast s kazdou dalsi z cabinetu. Dostali me do varu a ze se nehejbali, to je mi celkem ukradeny. I ultramelodicky noctambulant skladby znely suprove. Pro me jednoznacnej dukaz toho, ze starsi alba incurso drtej. ;)))

zrovna teplotku u obscury bych si dal :)

abro: a pak si jel na fates warning? :)

dorazil sem jen na spawn, staticky, ale celkem mne to bavilo
obscura brek, neposloucham heavik.
kurva tam bylo buzen!