Login Search
OBSCURA, SPAWN OF POSSESSION, GOROD, EXIVIOUS

OBSCURA, SPAWN OF POSSESSION, GOROD, EXIVIOUS

  • kdy: 18.3.2012
  • kde: Praha, Black Pes

Přispěj do diskuze

přidat komentář

no hlavně to pivo že jo....to někdy dokáže zmrvit jinak vydařenou akci...ale až géčko najede ty svoje citronády..tak třeba bude na brutalu obrození :)

"Důležitá je muzika a pivo." jou!

ty krávo...a to jsem měl z Tuckerových výkonů docela obavy..

ty kráááávo: Early in the tour there were some issues with lighting on stage. Tymon from Exivious mentioned he had a bad show because of that and Danny Tunker told him he never look at his fretboard anyway. This prompted Tymon to put Danny on the spot for this last show and have him play 'Lash By Lash' blindfolded. As there was a hall full of people Danny couldn't refuse... www.youtube.com/watch?v=Y2m6lKPYjM8

Po Exi mě taky asi nejvíc bavili Spawn. A prcám to, jestli to bylo statický nebo ne. Důležitá je muzika a pivo. Tahle kapela už je na scéně trochu dýl a jsou to starší chlapíci. Nějaký trajdání po podiu podle mě nemaj za potřebí.

Spawni fantazie, ja byl stestim bez sebe, zvlast s kazdou dalsi z cabinetu. Dostali me do varu a ze se nehejbali, to je mi celkem ukradeny. I ultramelodicky noctambulant skladby znely suprove. Pro me jednoznacnej dukaz toho, ze starsi alba incurso drtej. ;)))

zrovna teplotku u obscury bych si dal :)

abro: a pak si jel na fates warning? :)

dorazil sem jen na spawn, staticky, ale celkem mne to bavilo
obscura brek, neposloucham heavik.
kurva tam bylo buzen!

super recepec, hlavně respekt za tu rychlost!

Skvělěj report ! Sere mě, že jsem se nezúčastnil, taková sestava tady zase dlouho nebude :-/

Super večer.
EXIVIOUS dle očekávání nejlepší. Yuma je sice o pár tříd níž než Stef, ale hudebně jako celek to fungovalo parádně. Pokud s mím budou mít konečně stabilní sestavu, tak mi Stef nebude vůbec chybět. Celkově mě to bavilo ještě o dost víc než Brutal, kde to bylo spíš trochu jako Stefův seminář s hudebním doprovodem. :) Jen mě trochu mrzí, že nepředstavili nějakou novinku. Ale asi je eště brzo...
GOROD super. Opět velká zábava, i když svůj výkon z Brutalu nepřekonali. Cením si, že hráli hodně nový věci, ač jsem je samozřejmě eště moc neměl najetý.
SOP mě z alb moc neberou, i když "Incurso" je krok trochu naproti mému vkusu. Ale čekal jsem, že naživo mě to snad bude bavit trochu víc. Bohužel. Hudebně na mě příliš "hranatý", zmatečný a bez groovu a feelingu. Show děsně statická a bez energie. Ale je to spíš kritika v rámci faktu, že tohle bylo eště furt naprosto zlatý jakožto předkapela.
OBSCURA se pekelně zlepšila. Jsem rád, že si jakožto headliner dali záležet a bylo to hodně znát. Vystoupení někde uplně jinde, než co jsem kdy u nich viděl. Neskutečně natlakovaný zvuk. Nářez jak prase. Hannesovy blasty jsou naprosto ojedinělý a strašně destruktivní. Málokterý bubeník má rozpoznatelný zvuk a styl v blastech... Vytknul bych jen naprostou absenci čistých vokálů, i když je mi jasný, že zrovna tady na přísně heterosexuálnim webu to všichni spíš ocenili, mě to dost zamrzelo. :)
Taky velký palec nahoru za to, jak pečlivě kluci z OBSCURA vybrali kapely pro tohle turné.

S Gorod je to prostě těžký. Nemůžeš vypreparovat to nejlepší ze svý tvorby a čekat, že to bude lidi furt bavit stejně. I tentokrát se ukázalo, že novinka prostě nebude na starší pidliky věci mít..

   DW: všichni nějaký rychlý ne? cajk repec mimochodem.  
dik, nechal jsem ti tam vzkaz u Gorod ;)
   brutusáček: možná kabinet nemam tolik najetý. uvřískanej vokál obscuráka (né fialky), byl místama na škodu  
a jiny naposlouchany mas? :D s tim Fialkou jsem to ted lustil, uf

mě třeba ti spawni nepřišli špatní v tom že by byli statičtí, to jako při všech těch partech chápu...ale necítil jsem tam tolik přenesení tý energie, nebo je to možná tim že kabinet nemam tolik najetý, jinak samozřejmě super výkon

uvřískanej vokál obscuráka (né fialky), byl místama na škodu

Dobrej report! Mj. plně souhlasím s poznámkou o Thesselingovi, vzpomeňme na Abaton 2010...

edit: ještě k Tuckerovi - rozhodně měl party zmáklý, hrál to povtivě, ale z nějakýho divnýho důvodu, to občas nefungovalo. Typickým příkladem je moje oblíbená vyhrávka v Hidden in Flesh (2.19), která byla prostě nemastná neslaná..možná moc nachrastěnej zvuk.

marast voe vše zavčasu :)) teda ehm no :)

všichni nějaký rychlý ne? cajk repec mimochodem.

šéf nikdy nespí..
....takže ponaučení i když hrajete ýbrcosmic tech death metal pořád to chce vrtule !!!

dobra hecovacka to napsat dneska..