Login Search
SEBKHA-CHOTT, CONTRASTIC, MASÁŽ

SEBKHA-CHOTT, CONTRASTIC, MASÁŽ

  • kdy: 8.11.2015
  • kde: Praha, Modrá Vopice

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

Heleme se :)
https://sebkhachott.bandcamp.com/album/crpts-nd-tpstrz

já na nultém koncertu demimonde

Molite, ruku na srdce - kdy jsem tě viděl naposledy někde na koncertě, he?

byla to taková akutní neuhlazená emoce, co jsem psal.. při tý celkový přehlcenosti muzikou i muzikanty, ten stav vlastně i chápu. Mrzí mě to sobecky z pohledu muzikanta (nebo jinak do širší kultury zaměřených lidí), že některý subjektivně uznávaný kapely musí z pódia koukat na osazenstvo mnohdy menší než ve zkušebně..

carcass, nd, obituary, voivod v praze je první nebo druhá nejnavštívenější zástávka v dosavadnim tour....údajně asi cca 2200-2300 lidí

Jojo, asi tak. Co vím, tak naopak na některé kapely u nás chodí více než u sousedů. Shining měli prý v Praze dvakrát větší návštěvnost než v Polsku. Jinak tady jde hlavně o to, že Sebkha-Chott jsou prostě hrozně okrajová záležitost. To i na ten funeral a další věci chodí mnohem více lidí. A taky za překoncertovanost, no. Každej den X koncertů.

   Evilmolit: Návštěvnost v Praze je skutečně tragická. Ta hudební komunita chodici na konciky se nejak úplně rozbila na atom..   
No, tak tragicky bych to zase neviděl, mj. na kolika koncertech jsi byl v posledních cca 2 měsících a na kolika jsi podobnou "tragédii" zaznamenal? Třeba Magma, Aarset, ve středu Kammerflimmer Kollektief - návštěvnost velice slušná / blížící se plnosti, Om jsou vyprodaný, na grindy (Nashgul, Feastem) se taky chodí v hojném počtu... i ze spousty dalších akcí - co vím z vyprávění / reportů tak žádná tragédie... hlavním "problémem" je prostě obrovská přesycenost, skoro obden nějaká více/méně zajímavá akce, občas se sejdou i 2-3 ve stejný den (viz. teď ve středu JJ / KK / Industroika), dneska dokonce 3-4 dobrý akce, takže je jasný, že to občas nějaká menší/méně atraktivní/známá kapela/akce odskáče... já už to taky hodně selektuju, na S-CH bych možná šel, kdyby bylo nějaký "koncertní sucho", ale v té konkurenci... samozřejmě každému co jeho jest... ale ten dojem co popisuješ z toho zrovna nemám, pořád na koncertech potkávám + - ty samý lidi :) (resp. "jádro")

Návštěvnost v Praze je skutečně tragická. Ta hudební komunita chodici na konciky se nejak úplně rozbila na atom.. Mnohem více lidí chodí v příhraničí nebo malých městech. Samozřejmě v Praze chápu jistou přehlednost kapelami, koncerty i množstvím lidí. Jo a hele pokud hraje Fialka stále v Contrastic a stále se Fialka=Obscure, docela i chápu nasazení Contrastic..:-) už mlčím..