Login Search
Koudelníkův syn

Koudelníkův syn


Žánr:

Black metal, Thrash metal

Založeno:

2003, Kutná Hora

Současný label:

neuvedeno

Sestava:

Robert "Koudelník" Svoboda
Marast databáze Homepage Bandzone

Diskografie


Biografie

Koudelníkův syn hraje řádově od roku 2003. Začínal hrůznými pivními-punkovými pisničkami s ještě hrůznějšími texty. Pak jsme se jednou ráno po opici probudili a řekli si, že by jsme mohli zkusit i něco jiného, tvrdšího. No a protože čtyři ze čtyř členů byli metaláci, tak byla volba jasná.

Od roku 2003 až do roku 2018 Kodelník odehrál přes 170 koncertů po celé republice na velkých i malých podiích, nahrál a vydal tři CD. Zahráli jsme si na jednom podiu i s kapelami, ke kterým jsme v minulém tisíciletí jako malá robátka vzhlíželi a díky kterým dnes tuhle muziku hrajeme.

Na postu bubeníka se objevil od roku 2006 až do roku 2008 Bzičák, spolu s basákem Hurvajzem. Koudelník hrál jinak bez basy. Teprve v roce 2008, kdy se Lukáš Zajíček vrátil za bicí, tak se v řadách Koudelníka objevil basák Vojta „Kachna“ Novák.

V roce 2014 došlo ke změně na postu zpěvu a Jinřicha „Blekoše“ Kadlece nahradil Michal Radoň. Nicméně Koudelník začal stagnovat a vše vygradovalo v roce 2018, kdy všichni členové šli vlastní cestou, a došlo k totálnímu rozkladu Koudelníka.

Od roku 2018 pokračuje, jako jediný člen, Robert „Koudelník“ Svoboda, a v roce 2019 vydává nové, v pořadí čtvrté, album s názvem OPUS MAGNUM a Koudelníka tvoří dál, zatím ale živě nekoncertuje. Vše ostatní ukáže budoucnost …

Podobné kapely

Maniac Butcher

Maniac Butcher

Zatec, Czech Republic
Black Metal
Panychida

Panychida

Plzeò/Pilsen, Czech Republic
pagan black metal, pagan metal
Ador Dorath

Ador Dorath

Český Těšín, Czech Republic
Melodic Gothic, Black Metal
Interitus

Interitus

Plzen, Czech Republic
symphonic metal, doom metal
Týnecký Mazec 2015

Týnecký Mazec 2015

Blíží se k nám opět festival Týnecký Mazec, aby již v devátém ročníku představil přehlídku hudebních skupin, a to nejen z českých luhů a hájů, ale...