Login Search

Roxy


Roxy

Adresa: Dlouhá 33
110 00 Praha 1

Můžete se těšit...akceCentrum Roxy si Vám dovoluje nabídnout unikátní prostory. Jedná se o prostorově rozsáhlý klub, několik galerií, unikátní divadlo a příjemnou kavárnu v samém centru Prahy. Kulturní dům Roxy, to jsou legendární prostory s tradicí delší více než 17 let. 
Nabízíme možnost krátkodobého pronájmu našeho centra vhodného pro pořádání veškerých společenských akcí malých uzavřených skupin, ale i několika tisíc lidí. Disponujeme unikátními prostory určenými k tématickým akcím, koncertům, večírkům, křtům CD/DVD/Knih, módním přehlídkám, narozeninovým oslavám, velkým firemním akcím, vánočním večírkům, teambuildingům, školením, seminářům, kongresům či sympoziím , firemním prezentacím nových produktů, soutěžím, beneficím, after parties k příležitosti předávání cen, reklamním a filmovým zahajovacím nebo závěrečnýmvečírkům a libovolným dalším akcím dle vaší specifikace či potřeb. 

Klub Roxy

Zajímavě členěný prostor, který se nachází v dolní části našeho komplexu. Skládá se z hlavního sálu s podiem a dvěma bary ve dvou podlažích plus z přilehlé místnosti s dalším barem a herní místností.