Login Search

!T.O.O.H.! / Abortion - velké návraty pro festival GGGM #5 a další potvrzené kapely!

Guttural Gore Grind Mafia #5Stalo se téměř nemožné! Pražská experimentální-avantgardně-grindová kapela !T.O.O.H.! po 6 letech obnovila činnost a chystá na rok 2013 nové album Democratic Solution. Buďte mezi prvními, kdo bude u premiéry tohoto tělesa. Na 16.února 2013 potvrdili svůj comeback a odehrají show na stále populárnějším festivalu Guttural Gore Grind Mafia #5 v Ostravě pořádaného agenturou Crystal Productions! Přehrají celé nové album a jistě přidají i několik kultovních klasik. Vystoupení bude opravdu ojedinělé, příliš se jich nechystá a jediné další duo Schizoid & Humanoid potvrdili pro největší americký extrémní festival Maryland Death Fest.

!T.O.O.H! však není jediným překvapením pro náš fest. Zrovna tak se po dlouhých 5 letech na scénu vrací ničivá acid-grindcoreová smršť ABORTION ze Slovenska! Odehrají svůj vůbec první koncert po dlouhatánské odmlce a nezapomenou podpořit svoje aktuální 12" split LP s ČAD. Bude to masakr!

Mezi další potvrzené kapely patří karvinský taneční soubor G.O.R.E. jež pokřtí novou, svoji třetí dlouhohrající desku, dále se představí zombiegrinders z Hradce Králové EARDELETE a znovuobživlí deathmetaloví orlováci BLOODY OBSESSION, vydávájící v tuto chvíli svůj debut News From The Morgue.

Zahraniční hosty a headlinery budeme zveřejňovat každý pátek na našem Facebook eventu, na MySpace, Bandzone a www.crystalprod.cz. Finální podobu festivalu zveřejníme definitivně na ostravském koncertě OBITUARY, MACABRE 28.11.2012, buďte ve střehu a nezapomeňte:

16.02. Ostrava - Barrák - Guttural Gore Grind Mafia festival #5

www.bandzone.cz/tooh
www.bandzone.cz/abortion
www.bandzone.cz/gore
www.bandzone.cz/eardelete
www.bandzone.cz/bloodyobsessions