Login Search

15 let Pařátu - poslední koncert Euthanasia

Pařát - EuthanasiaV sobotu 24. ledna příštího roku se odehraje v ostravském klubu Barrák další mimořádná událost. Časopis Pařát oslaví své 15. narozeniny, ale především kapela EUTHANASIA, zástupce melancholického metalu, která v 90. letech byla součástí proslulé „severomoravské doomové líhně“, po 21 letech oficiálně ukončí svojí Cestu ke světlu. Bude nám velkou ctí být u toho. První informace přinášíme s velkým časovým předstihem, abyste si vyřídili volno v práci atd. J Koncert bude jen jeden, pochopitelně v Ostravě, protože kolem tohoto města EUTHANASIA měla (má) nejvíce fanoušků  

Bude se totiž jednat o mimořádný a již nikdy neopakovatelný večer, na němž EUTHANASIA vystoupí hned ve třech sestavách z různých období, přičemž jejich hrací časy se budou pohybovat kolem 3/4 hodiny a pouze frontman Sikki s bubeníkem Honzou odehrají ten večer 3 plnohodnotné sety, muzikanti kolem nich se budou točit. Sestavy EUTHANASIE na tomto večeru budou prokládat olomoučtí SHERWEDDANTIGOD, kde hrají mj. dva členové poslední sestavy EUTHANASIE Pedy a Žabák, a  R.E.T.

Fanoušek EUTHANASIE by si tuto derniéru neměl nechat ujít, ať už to má do Ostravy třeba přes půlku republiky. EUTHANASIA se rozloučí ve velkém stylu nejen na pódiu, ale také v oblasti "upomínkových předmětů". K mání bude poslední nabídka merchandise vytvořená k této události, vydáme také jednu speciální vinylovou edici.

Vypadá to, že po posledním koncertu DISSOLVING OF PRODIGY se budeme vyskytovat hlavně nadále tam, kde někdo končí, nicméně z obecného hlediska si myslíme, že když už rozlučka, tak ve velkém stylu, ať na ten poslední večer budeme vzpomínat ještě za xx let. Je to lepší, než skončit v tichosti a nedůstojně.

V příloze první nástřel letáku, další informace budeme průběžně doplňovat.

Pařát magazine & Productions
Klášterec nad Orlicí 196
56182
e-mail: redakce@paratmagazine.com
web: www.paratmagazine.com
www.paratshop.cz
tel. 774967229