Login Search

53. číslo Pařátu vyjde 7. srpna

Pařát 53Časový úsek mezi výrobou červnového a srpnového Pařátu je během každého roku kvůli festivalu Brutal Assault nejkratší, ale opět se vše stihlo, jak mělo. Již 53. číslo bude poprvé v prodeji na festivalu Brutal Assault pouze ve stánku Pařátu.

MARDUK sice nemají žádný nový přírůstek do své diskografie (i když při jejich tempu se dá brzy očekávat), ale i vzhledem ke koncertu na Brutal Assaultu jsme si řekli, že by na ně mohla padnout volba a v titulním článku jsme je propitvali na kost. V opačné poloze se nachází např. WATAIN, AGATHODAIMON, EXHUMED nebo DEEDS OF FLESH, jejichž čerstvé desky se linou do uší. Pochopitelně jsme ani tentokrát nemohli opomenout důležitá historická fakta a události. Na české scéně to bude 20 let od založení CEREBRAL TURBULENCY, narozeniny slaví také Century Media, v Belgii načnou druhou desítku ročníků zajímavého festivalu atd. Abychom si zkrátili čas, který zbývá do vydání nových CARCASS, po roce je tu opět jejich plakát, ale tentokrát vizuálně podstatně o něčem jiném. Další vzpomínkou se vracíme k THEATRE OF TRAGEDY i nedávnému albu AUTOPSY, po přečtení článku o gramodeskách jistě dostanete chuť si pořídit všechny klenoty i na vinylovém formátu (úsměv). 

Současně s novým Pařátem vydáváme také album ANTIGOD – „The Masquerade“. Ukázky skladeb poslechněte na našem webu.

Je toho mnoho moc a nejlepší bude, když přepnete na www.paratmagazine.com, kde je kompletní obsah a veškeré další informace.

Pařát magazine & Productions
Klášterec nad Orlicí 196
56182
e-mail: redakce@paratmagazine.com
web: www.paratmagazine.com
www.paratshop.cz
tel. 774967229