Login Search

Blotted Science na vinylu, taktéž singl Watain, Baroness ze zkušebny, projekt Andrease Kissera a desky Arsonists Get All The Girls a Trouble

Watain - All That May Bleed Antithetic Records 21. května vypustí na vinylech oba počiny BLOOTTED SCIENCE. The Machinations of Dementia jako double LP (100 ks žluto-zeleného, 150 ks krví stříklého a 250 ks klasicky černých) a The Animation of Entomology s plnobarvnou vkládanou dvoustránkou (100 ks krvavě červeného, 150 ks žluto-černého a 250 ks černých). Předobjednávejte tady.

 The Wild Hunt Švédů WATAIN bude v srpnu, ale singl-EP All That May Bleed zhruba za měsíc v několika variacích. Na druhé straně singlu bude skladba Play with the Devil – cover black/heavy chasníků TAIWAZ z watainí domoviny Uppsala.

 BARONESS už jsou zase plně funkční a chystají se na koncertní (i festivalová) podia. Tady nový trailer i se záběry z jejich zkušebny.

Andreas Kisser toho se Sepulturou asi nemá dost a přilodil se k sestavě nového projektu DE LA TIERRA (aka. DLT), což v poangličtění znamená From The Earth. Deska následující sestavy - Andreas Kisser (Sepultura) – kytara a zpěv, Álex González (Maná) – bubny a zpěv, Flavio Cianciarulo (Los Fabulosos Cadillacs) – basa a zpěv, Andrés Giménez (D-Mente, A.N.I.M.A.L.) – zpěv a kytara – vyjde koncem roku.

Trouble♫ Páté album Listen to the Color v létě vydají ARSONISTS GET ALL THE GIRLS. Patnáctiskladbovou sbírku nahrával Zach Ohren (Animosity, All Shall Perish, Decrepit Birth), nazpíval ji původní vokalista Remi Rodberg, který byl slyšet na nahrávkách Hits from the Bow The Game of Life. Novinka by měla být rychlejší, šílenější, víc heavy.

 Bill Metoyer (Slayer, W.A.S.P., Armored Saint, Dark Angel, Sacred Reich, D.R.I.) právě teď míchá novou desku TROUBLE. Album bude v létě, ještě nedokončený artwork k němu prý vypadá neuvěřitelně a budou nové stránky i merch. Buďte naladěni.