Login Search

Brutal Assault 2014 potvrzuje: Six Feet Under, Ignite, Havok

Floridská deathmetalová stálice SIX FEET UNDER v čele s démonickým Chrisem Barnesem se stává nově potvrzenou kapelou pro nadcházející ročník BA festivalu. Z poloviny obměněná sestava chytla v posledních letech druhý dech a výsledkem jsou nadprůměrná alba Undead a Unborn, na kterých se SFU vracejí ke svým hudebním kořenům.

Kalifornské hardcoristy IGNITE také není potřeba detailně představovat, neboť již dvacet let představují jedno z nejcitovanějších jmen na poli melodického HC. Definitivní průlom mezi elitu zaznamenali s fenomenálním albem A Place Called Home z roku 2000, které dones patří mezi nejvyhledávanější stylové nahrávky. IGNITE si příští rok střihnout své premiérové vystoupení na BA.

Třetím přírůstkem jsou pro dnešek američtí thrasheři HAVOK. Přestože se tato coloradská formace řadí mezi mladé kapely, na kontě má již tři plnohodnotné nahrávky, přičemž ta poslední z tohoto roku nese název „Unnatural Selection“. Hrdý reprezentant tradičního „Bay Area“ thrash metalu bude patřit mezi černé koně BA.

Připomínáme také termín pro objednávky BA vstupenek po vánoční strom. Pokud chcete obdařit sebe nebo své blízké, tak prosím objednávejte nejpozději tento čtvrtek, tj. 19.12. abychom mohli garantovat doručení do Vánoc.