Login Search

Brutal Assault potvrzuje High on Fire, Skeletonwitch, Modern Day Babylon a Martyrdöd

High on FireBA oznamuje další čtyři nově potvrzené kapely, které se představí 6.-9. srpna v Josefově.

První z nich je kalifornská stonermetalová formace HIGH ON FIRE, kterou na konci devadesátých let založil frontman a jeden z nejvlivnějších rockových kytaristů Matt Pike. HIGH ON FIRE jsou čelním představitelem americké stoner rock/metalové scény a na kontě mají šest desek, z nichž ta poslední nese název De Vermis Mysteriis.

Další kapelou je americká thrashová formace SKELETONWITCH. Prověřená formace, která produkuje blackem načichlý thrash, v tomto roce absolvuje například americké turné s Amon Amarth, kde bude propagovat svou poslední nahrávku Serpents Unleashed.

Na soupisku přibývá také český zástupce v podobě kapely MODERN DAY BABYLON, která určitě není neznámou všem fanouškům kapel jako Animals As Leaders nebo Periphery. Tuzemská djentová jednička bude mimo jiné propagovat své nové album Travelers.

Poslední novinkou se stávají švédští MARTYRDÖD. Hudebně těžko uchopitelná formace, která se pohybuje v žánru crust-core (s blackovým nádechem), jistě v pozitivním smyslu ozvláštní letošní line-up.

MARTYRDÖD jsou zároveň potvrzeni jakožto náhrada za VICTIMS, kteří byli nuceni zrušit svou účast na BA. Důvodem jsou vážné osobní důvody jednoho ze členů kapely.

01. Serums Of Liao
02. Bloody Knuckles
03. Fertile Green
04. Madness Of An Architect
05. Interlude
06. Spiritual Rites
07. King Of Days
08. De Vermis Mysteriis
09. Romulus And Remus
10. Warhorn

Sestava:
Des Kensel - Drums (1998-present)
Matt Pike - Guitars, Vocals (1998-present)
Jeff Matz - Bass (2006-present)

Vydavatel: eOne Music