Login Search

Brutal Assault povrzuje šest nových kapel

ArchitectsDnes vám naservírujeme hned šestici nově potvrzených kapel, které se představí toto léto v josefovské pevnosti.
 
První z nich je přední britská formace ARCHITECTS, jež se dlouhodobě řadí mezi několik málo kapel, které jsou na přesycené metalcoreové scéně dlouhodobou zárukou kvality a nestandardních postupů. Na březen tohoto roku je připraveno vydání nové desky s názvem Lost Forever//Lost Together.

Dalším zásekem se stávají strážci brutal/deathmetalového plamene SUFFOCATION. Kapela, která přes dvacet let dokazuje, že i tak extrémní odnož hudby jako je brutal death metal může být naprosto samostatným a svébytným stylem, letos vyrukovala s tradičně vynikající nahrávakou Pinnacle of Bedlam. Letos se bude jednat o vůbec provní tuzemský koncert k nové desce s Frankem u mikrofonu.

Jméno taiwanské kapely CHTHONIC pro někoho může znít poněkud exoticky, ale minimálně pro blackmetalové příznivce žádnou neznámou není. Nedávno excelovali na evropském turné po boku Satyricon a svůj rostoucí věhlas budou chtít povrdit i v létě na BA.

Německá thrashmetalová scéna již dala světu nejednu zajímavou kapelu a hannoverská formace CRIPPER se může hrdě řadit mezi ně. V čele se zpěvačkou Brittou Görtz brázdí thrashové vody již od roku 2005 a mají za sebou tři dlouhohrající desky. Norská kapela KRAKOW je zajisté známá příznivcům stoner metalu, neboť představuje poměrně známé jméno nejenom na severské scéně. Dnešním posledním přírůstkem je americká metalcoreová smečka STRIFE, jež se řadí mezi zavedené a uznávané pojmy zejména mezi straight edge/HC komunitou.

01. Gravedigger
02. Naysayer
03. Broken Cross
04. The Devil Is Near
05. Dead Man Talking
06. Red Hypergiant
07. C.A.N.C.E.R.
08. Colony Collapse
09. Castles In The Air
10. Youth Is Wasted On The Young
11. The Distant Blue

Sestava:
Sam Carter – vocals
Tom Searle – guitar, keyboards
Alex Dean – bass
Dan Searle – drums, programming

Vydavatel: Epitaph Records