Login Search

Brutal Assault přeje pěkné pondělí: The Devin Townsend Project, Gorguts a Inquisition

Devin TownsendŠťastný den pro vyznavače mimozemské hudby produkované multitalentovým géniem z Kanady. Ano, Brutal Assault potvrzuje formaci THE DEVIN TOWNSEND PROJECT, v čele s fantomem Devinem Townsendem! Většina z nás má stále na paměti jeho poslední, v pravdě apokalyptickou show, provázenou průtrží mračen, která dodala celému koncertu neopakovatelnou atmosféru. Od té doby stihl nevyčerpatelný Townsend zakončit albovou tetralogii Ki, Addicted, Deconstruction, Ghost a v minulém roce navíc „přihodil“ neméně skvělou nahrávku Epicloud. Devin Townsend je nyní na vrcholu svých tvůrčích sil a jeho chystané vystoupení bude patřit k vrcholům aktuálního ročníku festivalu.

Výčet kanadských kapel pro dnešek nekončí. Další potvrzenou formací se stávají quebečtí mistři technického death metalu GORGUTS. Uznávaná formace letos vydala dlouho očekávané album Colored Sands, které se tak stalo nástupcem dvanáct let staré nahrávky From Wisdom to Hate.

A nakonec další lahůdka pro opravdové znalce. Kolumbijsko-americká smečka INQUISITION se již napevno usídlila v Seattlu a stylově se zakotvila v žánru black metalu. V Josefově budou propagovat svou zbrusu novou nahrávku s názvem Obscure Verses for the Multiverse.

01. Effervescent!
02. True North
03. Lucky Animals
04. Liberation
05. Where We Belong
06. Save Our Now
07. Kingdom
08. Divine
09. Grace
10. More!
11. Lessons
12. Hold On
13. Angel
14. Epicloud (vinyl bonus track)

Sestava:
Devin Townsend – guitars, vocals, keyboards
Anneke Van Giersbergen – vocals
Ryan Van Poederooyen – drums
Brian Waddell – bass
Dave Young - guitars, additional keyboards

Vydavatel: InsideOut Music