Login Search

Charitativní singl Tankiana, Ihsahna a Townsenda, Dream Theater a Gigan točí, Metallica balamutí, Black Sabbath s další skladbou

singl We Are♫ Vancouverský label Revolution Harmony, patřící britskému hudebnímu učiteli/novináři Rayi Holroydu, na 18. července připravil singl We Are, na kterém se hlasově sešli Serj Tankian a Ihsahn, Devin Townsend naopak pořídil kytarová sóla. Výtěžek půjde na charitu. Zajímá-li vás víc, šups na RevolutionHarmony.org.

♫ Ve studiu se momentálně nacházejí DREAM THEATER, takže jsme zvědavi, jak se na jeho vzniku podepíše přítomnost Mikea Manginiho, který předchozí album pouze nahrál. John Petrucci ale chválí a chválí… Vydávat budou klasicky Roadrunner Records.

Gigan♫ Taktéž námi oblíbení psychoteroristé GIGAN vlítli do studia zvěčnit nové album Multi-Dimensional Fractal Sorcery And Super-Science. Label se nemění, Willowtip Records. 

♫ Včera jsme psali, že Ulrich hlásí, jak METALLICA nevydá album před rokem 2015, ale záhy na to se v jiném rozhovoru Robert Trujillo vyjádřil: „Děláme na nových skladbách, ale už teď cítím, že děláme na něčem zvláštním. Bude to skvělé album.“ Do toho kapela připravuje 3D film/koncert, takže se informační tlačenka od nynějška začne stupňovat? 

♫ Další song z nové desky, který BLACK SABBATH včera zahráli v Melbourne je Methademic.

01. End Of The Beginning (8:05)
02. God Is Dead? (8:52)
03. Loner (4:59)
04. Zeitgeist (4:37)
05. Age Of Reason (7:01)
06. Live Forever (4:46)
07. Damaged Soul (7:51)
08. Dear Father (7:20)

Deluxe-edition bonus tracks:

09. Methademic (5:57)
10. Peace Of Mind (3:40)
11. Pariah (5:34)

Total running time (with bonus tracks): 68 minutes, 42 seconds

Sestava:
Ozzy Osbourne – lead vocals
Tony Iommi – guitar
Geezer Butler – bass

host:
Brad Wilk – drums

Vydavatel: Universal Music