Login Search

Další trio pro Brutal Assault 2014: Down, Combichrist, Fleshgod Apocalypse

Premiérově se na BA festivalu představí americká „superkapela“ DOWN, vedená nezkrotitelným frontmanem Philem Anselmem. Formace sestavená ze členů kapel jako je Pantera, Crowbar nebo Corrosion Of Conformity produkuje hudbu, jejíž sílu lze bez skrupulí označit jako „heavy and true“.  Inspirováni ranou tvorbou Black Sabbath nebo Led Zeppelin plodí materiál, ktery může posloužit jako exkurze do časů poctivé kytarové muziky. Také proto patří DOWN mezi nejautentičtější kapely, které zosobňují  pravý význam slova „metal“.
 
Další dnešní novinkou je norsko/americká elektro formace COMBICHRIST, vedená známým hudebníkem Andym LaPlegua. COMBICHRIST se krátce po svém zrodu v roce 2003 zařadili mezi přední elektro skupiny, kombinující ve své hudbě ostré a agresivní kytary společně s elektronikou. Jejich věhlas posílilo i turné absolvované po boku Rammstein. Podobně jako u Down se bude i v jejich případě jednat o premiérové vystoupení na BA.
 
Třetím do výčtu je sympho/death metalová kapela FLESHGOD APOCALYPSE. Italská formace v letošním roce přišla s novým albem „Labyrinth“, které se nese v tradičním duchu, tzn. ve sloučení death metalu s pompézními symfonickými orchestracemi. O tom, že je FLESHGOD APOCALYPSE jsou mistry ve svém oboru se přesvědčíte naživo v létě. 
 
Zaznamenáváme také zvýšený zájem o vstupenky. Pokud uvažujete o nákupu pod vánoční stromek, tak doporučujeme objednávky učinit nejpozději 19.12., abychom mohli garantovat doručení před Vánoci.