Login Search

Deflorujte se 56. Pařátem - bude ve čtvrtek

Pařát 56Jelikož koncertní comeback roku se nezadržitelně blíží, na titulní straně únorového 56. čísla Pařátu najdete tentokrát českou kapelu - KRABATHOR. Po dřívější podrobné historii týkající se aktivních let na vás tentokrát čekají 4 strany podrobných informací zaměřujících se na období „ničeho“ a samozřejmě koncertní návrat na letošní Brutal Assault. Co všechno mu od roku 2004 předcházelo atd.

Po deseti letech tu máme nové album DEFLORACE. Užijte si ho s takovým „utrpením“, jaké je vám blízké a sympatické. Jak se stalo pravidlem, začátek roku bývá nabitý novými alby. Máme tady netrpělivě očekávané BEHEMOTH, KAMPFAR, CYNIC či CREMATORY, takže jsme s radostí jejich frontmany vyzpovídali. Stejně tak Cronose, Negrua, Zdeňka Šimečka a plno dalších, kteří zrovna necílili promo aktivitami k připravovaným novým vydáním.

10 let uběhlo od realizace posledního čísla magazínu Payo, před 15 lety na sebe poprvé upozornili DYING PASSION, před 20 lety vyšlo přelomové Wildhoney, dávno tomu, kdy začali hrát v Rusku funeral doom metal a v Austrálii rachotit fanoušci extrémní hudby.

Koukněte na www.paratmagazine.com - kde najdete kompletní obsah a veškeré další informace.