Login Search

Duncan Patterson připravuje Alternative 4, SSS hledají odpovědi na problémy, Caliban budou na Chmelnici a Mike Starr je (opět) ve vězení

Iron Maiden♫ kytarista Christian Strömblad opustil švédské NOMINON, náhradou je Alexander Lyrbo.

John Blake Publishing chystají na léto knihu Iron Maiden: In The Studio, kterou sepsal JAKE BROWN (Motörhead, Heart, Rick Rubin, Tracii Guns).

♫ 15/03 vyjde reedice desky FORTÉ Stranger Than Fiction (1992).Alternative 4,

Duncan Patterson se stále drží s názvy projektů toto, co bylo vyřčeno s Anathemou – po Antimatter, Íon a The Aftermath postavil ALTERNATIVE 4, deska The Brink vyjde v létě u Avantgarde Music.

SSS připravili desku Problems To The Answer a vydají ji na přelomu jara a léta.

Jim Sheppard se úspěšně zotavuje po operaci nezhoubného mozkového nádoru.

ACROSS TUNDRAS, produkující stejně prapodivnou směs hudby jako mají název (mix klasického rocku, folku, country, psychedelie, doomu) Across Tundrasjsou u Neurot Recordings.

♫ Původní vokalisCalibanta Pantera Terrence Lee Glaze má projekt/kapelu RAISED BY GODS.

CALIBAN s Cover Europe With...! k nám dorazí v doprovodu AS BLOOD RUNS BLACK, ADEPT a FOR TODAY 08/05 do Exitu Chmelnice

♫ Třetí deska BLINDEAD, ex-Behemoth kytaristy Mateusze "Havoc" Smierzchalskiho, Affliction XXIX II MXMVI vyjde v dubnu u Mystic Production. Koncepční příběh se bude točit okolo autistické dívky.

THE ARUSHA ACCORD prodloužili smlouvu s Basick Records a v rámci dobrých vztahů znovu vydají debut The Echo Verses v dvoudiskovém digipakovém provedení.

♫ ex-Alice In Chains basák Mike Starr už je zase ve vězení kvůli drogám.