Login Search

Godflesh v říjnu, David Silveria by rád zpět ke Korn, zemřel Allen Lanier (Blue Öyster Cult), Ayreon - hosté se scházejí

Allen LanierDavid SilveriaDavid Silveria by se “strašně rád” vrátil do KORN a obnovil “původní groove” kapely. Reaguje tak na poslední slova kapely, která novou studiovku popisuje jako návrat k původnímu soundu kapely: "jsem spíše funky a groove bubeník, zatímco Ray Luzier je víc heavymetalový, a to je to, proč Korn nezní tak jedinečně jako tomu bývávalo... Korn ztratili svůj groove". Zatím si ale bude muset vystačit s projektem INFINIKA, který loni dal dohromady se členy Anyone (Riz Story a Miki Black).

♫ Basák Nightwish Marco Hietala je dalším úlovkem Arjena Lucassena na novou dvoudiskovou desku AYREON The Theory Of Everything.

♫ Ve středu 14/08 ve věku 66 let zemřel klávesák a kytarista Allen Lanier, zakládající člen BLUE ÖYSTER CULT. Příčinou byla dlouhodobá plicní choroba.

♫ Industriální průkopníci GODFLESH chystají první desku po 12 letech, vydají ji v říjnu přes časopis Decibel v rámci tzv. Flexi série. Nahrávka bude obsahovat i coververzi F.O.D. (Fuck of Death) legendárních thrasherů Slaughter.