Login Search

Hypnos jdou nahrávat novou desku

MadlionHYPNOS podepsali smlouvu na nové album Heretic Commando / The Rise Of New Antikrist s německým vydavatelstvím Einheit Produktionen.

“Podpis s Einheit je víceméně logickým krokem, šéf firmy Olaf je dlouholetý přítel, který již v minulosti odváděl skvělou práci jak pro HYPNOS, tak i pro Krabathor a o vydání naší novinky projevil velký zájem. Nepochybuji o tom, že jsme spojili své síly s vydavetelstvím, které nás v této chvíli podpoří více než kterékoliv jiné a všichni  vkládáme do nového alba velké očekávání“, komentuje tuto událost Bruno.

Nahrávání začíná 20.10. v bzeneckém SHAARK studiu s norským producentem Borge Finstadem, který pracoval např. na Grand Declaration of War a Chimera od Mayhem, na albech Ihsahna, Arcturus, Ulver nebo Borknagar. Mix a mastering poté proběhne poté v norském Toproom Studiu. Své hostování rovněž potvrdili Martin Van Drunen (Asphyx, Hail Of Bullets) a Peter Wiwczarek (Vader). Album Heretic Commando / The Rise Of New Antikrist vychází v dubnu 2012 jako CD a limitovaná edice CD/DVD jako luxusní digipack.

01. Urbi At Morbid / Hell Entered
02. Nailed To The Golden Throne
03. Inverted / Chasing The Apostles
04. Extremely Dark Days
05. In Love With Death
06. Menuetto Heretico
07. Burning Again / Hymn Of Eternal Fire
08. Alliance Of Snakes
09. Cholera
10. Decadence / Art Of Modern Misery
11. Versus The Void

Sestava:
Bronislav Kovařík (alias Bruno) - baskytara/zpěv
Peter Hlaváč (alias Pegas) - bicí
Igor Hubík (alias Igorr) - kytara

Vydavatel: Einheit Produktionen