Login Search

Hypnos - na půli cesty do pekla!

Hibernace neznamená totální smrt, ale nutný odpočinek třeba před zdoláním vysněné mety půle cesty do pekla. Přesně tam po letech hrobového ticha mocně rozpíná křídla Hypnos, prvoligový death metal povstanuvší před dávnými věky z popela Krabathor.HalfwayToHell_vinyl

Halfway To Hell je comebackové mini LP, velký 12" vinyl s téměř standardní stopáží dlouhohrajícího alba, který ukrývá v drážkách a vysoké rychlosti (bratru 45 otáček za minutu) 6 skladeb včetně cover verze. Nejvyšší kvalita oceli smrti místy souzní s černým kovem, to vždy když havran s opovržením krákorajíce odlétá v širou věčnost death metalu.

Vinyl je uložen ve vnitřní kapse potištěné koláží z aktuálních koncertních fotografií a texty vlastních skladeb. Zadní strana vnějšího obalu obsahuje obří fotografii kapely, titulka majestátní erb Hypnos a současné logo, které je - jako specialita a exkluzivita tohoto limitovaného vydání - embosované. Titul vychází v nákladu 500 ručně číslovaných kusů, jak se během let stalo u Magick Disk Musick pravidlem.

Stran letos odemčené vinylové diskografie Hypnos je název mini LP tento rok i nadále symbolický. Deska vyšla mezi historicky vůbec prvními pressy debutu In Blood We Trust a druhé řadovky The Revenge Ride, které postupně vycházejí na barevných vinylech péčí Monster Nation.

Mini 12" LP je možné pořídit za 260 korun na virtuální adrese www.madmusick.cz, kde lze získat či poptat mnoho dalšího z domácí i zahraniční vinylové scény včetně všech aktuálně dostupných vinylů Hypnos.

1. Mesmerized 04:50
2. Where the Rooks Fly to Cry 08:31
3. Paranormal Vertigo 04:10
4. Intraoseal Fibrom (Dehydrated cover) 03:35
5. Symphony V - La Resurrezione Ferale 02:30
6. Burning Again 05:10

Celkový čas: 28:46

Sestava:
Bronislav "Bruno" Kovařík - vocals, guitars, bass
Petr "Pegas" Hlaváč - drums

Vydavatel: Crystal Productions, Magick Disk Musick