Login Search

Mezi dalšími kapelami Brutal Assault 2014 jsou Repulsion, limitovaná edice je po týdnu vyprodána

Brutal Assault 2014Brutal Assault oznamuje další tři nová jména, která se objeví v josefovské pevnosti v srpnu 2014.

A začínáme zostra. Svou účast na BA právě potvrdila jedna z nejzásadnějších kapel grindcorového žánru REPULSION! Formace, která svou tvorbou ovlivnila kapely jako Carcass, Napalm Death nebo Terrorizer, se v areálu josefovské Pevnosti představí vůbec poprvé ve své bohaté historii.
Druhým potvrzeným jménem je švédské hardcore/punkové komando VICTIMS. Kapela, která patří mezi uznávané pojmy na evropské scéně, není díky svému častému koncertování žádnou neznámou ani pro české fanoušky.
Rotterdamští HAIL OF BULLETS jsou ozdobou každého extrémního festivalu a Brutal Assault nebude příští rok výjimkou. Holandská deathmetalová formace se letos připomněla výborným albem The Rommel Chronicles.

Zatímco vloni se limitovaná edice vstupenek vyprodala zhruba za měsíc, letos se po ní zaprášilo již za týden! Dvě tisícovky vstupenek za akční cenu tak již mají své majitele a my vám děkujeme za tak masivní zájem a podporu.
Do prodeje nyní přichází další edice vstupenek. Ty za cenu 1550,- Kč budou k dostání v „kamenných prodejnách“, za 1600,- Kč přes Shindy.cz (klasické papírové vstupenky na dobírku a nebo elektronické vstupenky) a za 1750,- Kč v elektronických sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream.
P.S. Přístí týden Brutal Assault oznámí velký comeback jedné československé legendy…

01. Swoop Of The Falcon
02. Pour Le Mérite
03. DG-7
04. To The Last Breath Of Man And Beast
05. DAK
06. The Desert Fox
07. Tobruk
08. Farewell To Africa
09. The Final Front
10. Death Of A Field Marshal

Sestava:
Martin Van Drunen - Vocals
Paul Baayens - Guitar
Stephan Gebédi - Guitar
Theo Van Eekelen - Bass
Ed Warby - Drums

Vydavatel: Metal Blade Records