Login Search

Neurotic Machinery nemají zpěv, Lunatic Gods to nevzdávají, Necnon Mortuss z Neratovic k seznámení, devatenáctý Buryzone

Lunatic GodsLUNATIC GODS to po odchodu dlouholetého vůdce Hiraxe nevzdávají a chystají singl Slnovraty. Ten bude obsahovat skladbu rozdělenou na dva celky: Kračúň bude zaměřený na zimní a Kupalo na letní slunovrat. Hudobně je to prý hodně blackové, až pohansky, ale temně melodické a s nádherným textem a zpěvem. LUNATIC GODS zvažují, zda ho vydají v klasickém formátě, nebo na vynilu, ale je i docela možné, že Slnovraty jen vyvěsí na weby – budeme vás informovat. Deska prý bude příští rok.

Buryzone #19♫ Z Neratovic pocházejí death/blackoví NECNON MORTUSS. Ti připravují nástupce koncepčního alba Likvidace, které, pokud jste nezaregistrovali, je částečně na kapelním bandzone.

Neurotic MachineryBURYZONE zine #19 je venku. Na 84 stranách najdete rozhovory s Napalmed, Resposta Simples, Škoda 120, Nahum, Don Gatto, Brutally Deceased, Stand Up Speak Up!, Onanizer, Primary Resistance, Ravelin 7, Hibakusha, Wynston Smyth, Smích Hyen, Acidez a Davidem "Jezevcem" Zíkou. Samozřejmostí jsou recenze na čtivo a nahrávky, originální komix s Malignant Tumour v hlavní roli a navíc aktuální tour report Ingrowing a Ahumado Granujo z USA a Mexika. Za 70,- (+ poštovné 18,-) na buryzone@seznam.cz nebo bandzone.cz/fan/buryzone.

♫ Po sedmi letech tvrdé práce NEUROTIC MACHINERY opustil jeden ze zakládajících členů, zpěvák Andrew. Žádný z naplánovaných koncertů se ale neruší - část jich odjede ještě Ondra, část Kaťas (ze spřízněných LLYR). Tímto se vyhlašuje oficiální konkurz na nového zpěváka/čku - šanci dostane každý, kdo se nebojí, má odhodlání a je hudebně i časově flexibilní! Netřeba se bát zařvat, ale především umět ovládat techniku čistého zpěvu! neurotic.cz@seznam.cz

1. Vertigo
2. The Secondary Thrill
3. Fate
4. Reflection
5. HEX
6. After Everything

Celkový hrací čas: 21:50

Sestava:
Andrew - Scream
Majkl - Guitar
Štembus - Guitar
Sir - Bass
Bárt - Drums