Login Search

Nová skladba Mayhem

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

s tím lízáním bych teda taky nesouhlasil, a to se mi to album celkem líbí - ale počítám ještě tak 4-5 poslechů, pak 1-2 v prosinci a lednu a díkyčau...

   Jeelwert:
To album je téměř geniální jako DMDS, na Metalopolis jsem dal 9,5 a stojím si za tím, všichni tomu ještě budete lízat prdel.
  

Já tomu lízat prdel rozhodně nebudu. Na druhou stranu, na koncert jdu, ale spíš ze zvědavosti.

po 4 posleších je to Chimera 2 + dobrej zvuk bicích..Teloch opisuje z devadesatek i od Blasphemera, cili to vysledku zni jako Mayhem.. ale vracet se k tomu clovek asi nikdy nebude. jinak jsem do ted neslysel Esoteric Warfare, tak zkusim i to, ale..

Woof!

To album je téměř geniální jako DMDS, na Metalopolis jsem dal 9,5 a stojím si za tím, všichni tomu ještě budete lízat prdel.

Zase tyhle kapely s kořeny v osmdesátkách v zásadě všechny časem přejdou do fáze "sázíme na jistotu" a stanou se takovým recyklátem sebe sama, co neurazí, ale ani nijak extra nenadchne. Od Mayhem jsme dostali aspoň to poctivý řemeslo, od spousty jejich vrstevníků už nedostáváme ani to. Jasně, je škoda, že už se nevyvíjejí a neposouvají žánr na nová pole, ale ruku na srdce - třeba Slayer začali hrát takhle na údržbu někdy v raných devadesátkách a stejně jsou legenda.

bude recenze?

make Snorre Mayhem again