Login Search

Nové deska Ephel Duath, Behemoth krví napsaní, Cancer se vrací na pódia, DVD Black Sabbath, dokument o Coroner

♫ Filmaři Bruno Amstutz a Lukas Ruettimann dokončují dokument o bedňácích Celtic Frost – CORONER. V interview se mihnout např. Tom G. Warrior a Martin Ain (Celtic Frost), Max Cavalera, Franz Treichler (Young Gods), Chris von Rohr (Krokus), Chris Glanzmann (eluveitie), Stephan Eicher a další.

CancerBlack Sabbath - Gathered In Their Masses♫ Připravovaná deska BEHEMOTHThe Satanist bude v sobě mít (asi po vzoru Watain) také trochu krve – Nergal nechal svou životadárnou tekutinu vpít do originální malby ruského symbolisty Denise Forkase. A jelikož Colin Richardson při mixování alba údajně selhal, resp. jeho koncept se neshodoval s Nergalovou vizí (nicméně je to po posledních Carcass již jeho druhý lapsus), povolán byl Matt Hyde.

♫ Zpátky na scéně jsou opět John Walker (guitar, vocals), Carl Stokes (drums), Ian Buchanan (bass) a Barry Savage (lead guitar), jinými slovy britští CANCER. V plánu jsou prozatím jen koncerty a festivaly.

♫ K poslední desce BLACK SABBATH 13 vznikal z jednotlivých vystoupení záznam, který vyjde na DVD pod názvem Gathered In Their Masses.

♫ 19/11 na nás po pěti letech vyvalí novou studiovku EPHEL DUATH - Hemmed By Light, Shaped By Darkness vydají Agonia Records, obal dělali Dehn Sora a Aeron Alfrey.

01. Feathers Under My Skin
02. Tracing The Path Of Blood
03. When Mind Escapes Flesh
04. Within This Soil
05. Those Gates To Nothing
06. Through Flames I Shield
07. Hemmed By Light
08. Shaped by Darkness

Sestava:
Marco Minnemann - drums (KREATOR, NECROPHAGIST, JOE SATRIANI)
Bryan Beller - bass (DETHKLOK, JOE SATRIANI)
Karyn Crisis - vocals (CRISIS)
Davide Tiso - guitars

Vydavatel: Agonia Records