Login Search

Nové desky Nothnegal, Trail Of Tears, Svarttjern a Powerwolf, projekt Humbucker, pivo Impaled Nazarene, v únoru přijedou Lock Up

Lock Up - Infiltrate And Destroy Europe 2013Trail Of Tears - Oscillation♫ Maledivští NOTHNEGAL (death/black) jsou v Vakaruge Studio (Malé) a s Mattem Hydem druhou desku.

♫ Kytarista Death Breath Robert Pehrsson má vlastní projekt HUMBUCKER, debut chce vydat příští rok u High Roller Records, vypomoct slíbili Nicke Andersson (Entombed, Hellacopters), Dolf De Borst a TomasEriksson (Imperial STate Electric), Peter Stjärnvind (Nifelheim, Black Trip), Joseph Tholl (Enforcer, Black Trip) a Johan Bäckman (Necrocourse). Nečekejte metal, ale rock ve stylu Thin Lizzy.

Impaled Nazarene beer

TRAIL OF TEARS vydají sedmou desku Oscillation 22/03/2013 u Massacre Records, točilo s v Sound Suite Studio v Marseille s Terje Refsnesem.

NoiseArt Records pod sebe vzali černokněžníky z Osla SVARTTJERN, druhou desku točí tato sestava: HansFyrste – vocals, HaaN – guitar, Fjellnord – guitar, GrimmDun – drums, Sgt. V - bass

♫ Supergrupa LOCK UP se připravuje na Infiltrate And Destroy Europe 2013 tour, začíná se 08/02 v Londýně, 14/02 je na pořadu i Praha s Hoodoo Music klubem.

♫ Do studia se chystají POWERWOLF, výsledek vydají přes Napalm Records.

♫ A máme tu dalšího muzikantského piváka, tentokrát si svůj mok nechali udělat finští raraši IMPALED NAZARENE – vařilo se v pivovaru Vakka-Suomen Panimo (v městečku Uusikaupunki) a název zní Goat Brew.