Login Search

Nové desky Tad Morose, Dynazty, Nik Turner (Hawkwind), Deicide a Armored Saint, Dark Funeral v reedici a video Huntress

Dark Funeral - reedice♫ Reedice se chystá i u DARK FUNERAL, resp. Century Media Records, kteří hodlají postupně vydat první šest desek, první na řadě jsou 09/09 In The Sign..., The Secrets Of The Black Arts (včetně remixovaných a remasterovaných 8 kusů z Unisoundu) a Vobiscum Satanas. Kapela jinak stále hledá nového vokalistu na plný úvazek.

Nik Turner - Space Gypsy♫ Zakládající člen Hawkwind NIK TURNER se sólově vrací ke svým kořenům s deskou Space Gypsy, zahostoval si i další bývalý kolega – bubeník Simon House, kytaristé Steve Hillage (Gong), Nicky Garratt (UK Subs), Jurgen Engler (Die Krupps) a Jeff Piccinini (Chelsea).

Armored Saint 2013DEICIDE už mají konkrétní představu jak s novou desku - In The Minds Of Evil vydají na podzim pod Century Media Records, točilo se v AudioHammer Studios (Sanford, Florida) s Jasonem Suecofem.

Spinefarm Records si k sobě zapsali Švédy DYNAZTY, čtyřka Renatus vyjde příští rok.

♫ Po 10 letech se na scénu vrací další Švédi – progresivně powermetaloví TAD MOROSE. Momentálně točí v Claustrophobic Studio (Gävle) sedmou desku Revenant, kterou na podzim vydají u Despotz Records, aktuální sestavu tvoří Christer "Krunt" Andersson (guitar), Peter Morén (drums), Tommi Karppanen (bass), Ronny Hemlin (vocals) a Kenneth Jonsson (guitar).

♫ Plány na další desku snovou ARMORED SAINT, následovník La Raza (2010) by měl vyjít příští rok u Metal Blade Records.

♫ Tradičním hevačem se pyšnící HUNTRESS mají další video k desce Starbound Beast (28/06, NapalmRecords), tentokrát ke skladbě Zenith, režíroval Phil Mucci.


01. Enter the Exosphere
02. Blood Sisters
03. I Want to Fuck You to Death
04. Destroy Your Life
05. Starbound Beast
06. Zenith
07. Oracle
08. Receiver
09. Spectra Spectral
10. Alpha Tauri

Sestava:
Jill Janus - vocals
Blake Meahl - Lead Guitar
Ant "Pockets" Crocamo - Rhythm Guitar
Carl Wierzbicky - Drums
Eric Harris - Bass

Vydavatel: Napalm Records