Login Search

Nový singl Vitriol a evropské turné po boku Nile a Hate Eternal

Přispěj do diskuze

přidat komentář

zobrazit vše

   bizzaro: s HE byl Longstreth :o  
Tvl dpč! :-) Kurwa, tak to musel bejt koberec jaxsviň!

Tyjo osm skladeb... ale pravda Homofagia ještě. Jim teď vyšlo album u Unique Leader.
Docela vtipný s tou prezentací a vůbec :-) Tak Portland, všude lesy, hory a borci byli doteď někde zavřený na tamní pile a po šichtě drtili v garáži death metal... a teď podpis u Century Media a hned do Evropy s Nile a HE... nó ale na videích vypadaj teda krutopřísně :-)
Muselo to bejt skvělý.

s HE byl Longstreth :o

Hráli druzí, před nimi hrála švýcarská skupina Omophagia. Ta nebyla úplně špatná, ale ten kvalitativní skok mezi nimi a Vitriol byl brutální. Vitriol stihli tuším 8 z 10 skladem z desky, možná jediná malinká vada na kráse byly poměrně dlouhý pauzy mezi skladbami, basák několikrát něco přenastavoval na zesilovači atd., a frontman, když se snažil v těch pauzách mluvit, zněl trochu zakřiknutě - musejí si kluci připadat jak v Jiříkově vidění, že jsou najednou na turné s Nile a Hate Eternal. Jakmile ale začali hrát, už to nebylo nejistý ani trochu. 100% nasypanost, nasazení, šla z nich taková ta stará dobrá drzá agrese, kterou vnímáš třeba u některých starých thrashových kapel. Nechyběly okovaný řemeny u kytar a celkově i ten vizuál evokoval prostě ortodoxní "fucking" death metaláctví.

Hate Eternal i Nile samozřejmě jistý, suverénní výkony, celkem logicky ale zároveň taky trochu moc profesorský. Tomu se ale kapely co hrají tak dlouho asi nemůžou vyhnout.

Kua, nepokrytá závist. Já místo toho hlídal děti... což je ale taky těžká smrt :-) Jak dlouho hráli, když byli první na rozpisu?

Tak po dnešku: Vitriol mezi slechtici smrti.

Noví Unfathomable Ruination budou taky zabíjet:

https://www.youtube.com/watch?v=mkVMKI5vBuc

jj, je tam slyšet myslím docela dost vlivů, třeba Origin v Hive Lungs (ale i jinde) jsou jasný nebo Krisiun tak nějak celkově ta jejich černokněžnická blast-tlačenka, resp. feeling... ostatně někde jsem četl, že jsou pro ně velká inspirace a příští jaro s nima jedou další EU turné:
20.03.20 DRESDEN, DE - Loco
25.03.20 VIENA, AT - Viper Room
27.03.20 JAROMER, CZ - Národní Dům (nechápu... DM v kulturáku :-) )
03.04.20 BRNO, CZ - Melodka Club

ta deska je fakt na dlouho, za což jsem pochopitelně rád...a mně teda přijde brutální až až :-D

Mně to právě zas tak bezhlavě brutální nepřijde. Možná je to tím, že jsem to už sjel hodněkrát… ale probleskuje tam hodně melodií a některý až vysloveně chytlavý riffy (The Rope Calls You Brother). Gorguts hození do většího masakru celkem sedí. Plus jsou tam některý až blackový jízdy, občas zaslechnu takový to naštvaný přisprostlý hoblování ve stylu Marduk. Tady pochopitelně obalený nějakým tím tech death pískáním.