Login Search

Pařátshop - červnová nabídka za nejlepší ceny

Pařát merchVyjma ryze undergroundových věcí rozšiřujeme nabídku také o CD, LP a merch zavedených zahraničních vydavatelů. Od července přibereme distribuci také Napalm Records a Century Media. Samozřejmě ceny už jsou trochu vyšší než produkty ryze undergroundové, ale už u základní ceny se snažíme při zachování 100% kvality být nejlevnější v Česku. Všechny ceny jsou včetně DPH.

Pařát merchZ vlastní dílny jsme tentokrát připravili merch pro grindery a mladší metalovou generaci. 

Předplatitelé Pařátu mají při objednávce nad 500 Kč (bez poštovného) ještě slevu 10%. Ve finále se tedy může stát, že budete kupovat nejlevněji a Pařát budete mít po celý rok v podstatě jako bonus zdarma. Poštovné je pouze 60 Kč doporučeně a 80 Kč dobírka, u 1-3 CD, 1 trika nebo jednoho vinylu 37 Kč doporučeně.    

Letos se shopem vyjedeme na festivaly MetalGate Czech Death fest (15.-16.6.), Obscene Extreme (11.-14.7.) a Brutal Assault. Rádi vám tam cokoliv dovezeme a ušetříte za poštovné. Jak již dlouho avizujeme, nové číslo Pařátu vyjde 15.6. na MetalGate Czech Death Fest. 

Kompletní nabídku najdete na www.paratmagazine.com v sekci Pařátshop. Pokud by se vám nechtělo listovat stránku po stránce, úplně dole na webu kapánek vlevo je ikona „mapa webu“. Na tu klikněte a vyjede vám heslovitě celý seznam.

V případě jakýchkoliv náhledů nás kontaktujte, protože veškeré zboží z aktuální červnové nabídky v shopu ještě ani není. Objednávat ani nutné přes webový formulář v shopu, to je pouze formalita. Stačí napsat na redakce@paratmagazine.com