Login Search

S prosincovým Pařátem také debutové album Sklepmaster

Sklepmaster

Severomoravská kapela SKLEPMASTER funguje od roku 2007. Tehdy se parta mladíků začala scházet ve sklepě za účelem vyblbnutí, pokoušela se skládat a hrát první songy. I když později začali brát svůj melodický death metal mnohem vážněji, název si i přes možné neporozumění a lapálie do budoucna ponechali. Je pro ně jednak výzvou, aby lidi zahodili své předsudky, jednak ho považují za originální. Zatímco kýčovitých názvů odvozených od smrti, bolesti a jiných v metalu oblíbených slov je nespočet, SKLEPMASTER zůstává jediný, unikátní. 

Minimálně konec letošního roku je pro kapelu důležitý, neboť se rozhodla sklidit plody své práce. Ty se jmenují „Accursed Through Eternity“ a  dohromady tvoří koncept osmi skladeb. Jde o příběh šíleného vědce, který jako dítě prožil válku, v níž se podivoval, proč musí lidi umřít, když duše dokáže žít věčně. Svůj život tedy zasvětil vědě a snaze stát se nesmrtelným. To se mu podařilo tak, že po sérii pokusů přišel na způsob, jak extrahovat své vědomí do robotického těla. Po extrakci, prvotním nadšení, kolapsu a souboji mechanicky racionálního a jeho lidského já si nakonec uvědomil, že věčný život, nesmrtelnost, kterou získal, je danajský dar.

Autorem bookletu je mistr Jaromír „Deather“ Bezruč, za účelem zvuku SKLEPMASTER vyrazili do polského studia Hertz (před nedávnem tam pořídili novou desku BEHEMOTH, TORTHARRY, nyní natáčí VADER).  

Accursed Through Eternity vyjde 20. prosince v Pařátu jako full original CD s 12-ti stránkovým bookletem a společně s časákem může být vaše za klasických 102 Kč včetně poštovného. Tradičně na stranách 8-9 v Pařátu také najdete podrobný článek o SKLEPMASTER, který vám kapelu maximálně přiblíží. Pokud máte rádi melodický death metal na způsob AMON AMARTH, určitě si přijdete na své dvojnásob.   

Ukázky z alba již nyní najdete na webu Pařátu nebo kapelním profilu www.bandzone.cz/sklepmaster

Pařát magazine & Productions
Klášterec nad Orlicí 196
56182
e-mail: redakce@paratmagazine.com
web: www.paratmagazine.com
www.paratshop.cz
tel. 774967229