Login Search

Supportem Amon Amarth se stávají Brutally Deceased

Amon Amarth plakátBrutally DeceasedPondělní koncert švédských Vikingů AMON AMARTH již zná jméno supportu, který celý večer otevře. Také od této bandy povane pořádně studený švédský vítr, neboť se jedná o vyznavače švédské deathmetalové školy v podobě formace BRUTALLY DECEASED.

Připravte se na nemilosrdnou old schoolovou křížovou výpravu směrem na Stockholm s cílem dobýt hlavní stan Dismember a Grave! BRUTALLY DECEASED cedí ze stylu, který krystalizoval na přelomu osmdesátých a devadesátých let, jen ta nejlepší zrna, abych z nich uvařili vlastní, dosti silnou kávu. Kapelu tvoří ostřílení metalový válečníci v čele s Tomášem Halamou z Heaving Earth a jejich debut s fantastickým tahem na bránu a názvem Dead Lover’s Guide, korunován neskutečně hlubokým a hrubým vokálem jeho souputníka z HE Žlababy, si získal srdce nejednoho příznivce old schoolových mlátiček. Není divu, že si je pro velmi brzy vycházející split LP vybrali legendární Interment! Tentokráte se opravdu vyplatí přijít včas!

Časový plán celého večera je následující: 19:00 – otevření klubu veřejnosti, 20:00 – Brutally Deceased, 21:15 – Amon Amarth. Vstupenky jsou stále k dostání ve všech běžných předprodejních sítích a budou v prodeji i na místě od 19:00. Více info na www.obscure.cz

Kompletní PR

01. Deceiver Of The Gods
02. As Loke Falls
03. Father Of The Wolf
04. Shape Shifter
05. Under Siege
06. Blood Eagle
07. We Shall Destroy
08. Hel
09. Coming Of The Tide
10. Warriors Of The North

Sestava:
Ted Lundström - Bass
Olavi Mikkonen - Guitars
Johan Hegg - Vocals
Fredrik Andersson - Drums
Johan Söderberg - Guitars

Host: Messiah Marcolin (CANDLEMASS) - vocals for "Hel"

Vydavatel: Metal Blade Records