Login Search

Tom Araya v nemocnici, Communic u Dana Swanö a Oscar pro Reznora

Maryann CottonTom Araya byl v neděli (27/02) po příletu do Sydney hospitalizován v místní nemocnici a SLAYER byli nuceni zrušit naplánovaný koncert. Bližší informace nejsou zatím známy.

♫ Tři bývalí členové King Diamond - Pete Blakk, Hal Patino a Snowy Shaw – pojedou turné s 20-ti letým dánským vokalistou, který na sebe upozornil v tamní obdobě Superstar, MARYANN COTTON (rozený Jackie Patino).Graviton

Translation Loss Records se rozšiřují o GRAVITON, kde hrají kytarista a zpěvák Sacha Dunable (Intronaut), Derek Donley a Darin Tambascio (oba National Sunday Law).

B-Sides & Rarities CKY vyjde 22/03 u Mighty Loud Entertainment a Universal/Fontana.

COMMUNIC dokončili s Danem Swanö (samozřejmě v Unisound studios) mastering nové desky.

♫ Belgičtí progresivisté OCEANS OF SADNESS to zabalili.

Jonathan Chunglo (Darkened Dreams, Red Tear Memory) a Antony Hämäläinen (Nightrage, Slaves For Scores, Burn Your Halo) dali dohromady hlavy s kytaristou Trent ReznorVehemence Jacobem Greenem a pod hlavičkou NERVOSIA kují EP The Plague Of Humanity.

TRENT REZNOR a Atticus Ross získali po Zlatém glóbu i Oskara za hudbu k filmu The Social Network. Gratulujeme a těšíme se na další spolupráci s Davidem Fincherem na The Girl With The Dragon Tattoo. Gratulujeme.

SIX FEET UNDER doplnili sestavu opět u Chimaira – po Kevinu Talleym se k partičce hrobníků přídal i kytarista Rob Arnold.

♫ Zabalili to i finští melodici MACHINE MEN.

MANOWAR půjdou znovu do studia v dubnu.

Emma Gaala, finský obdoba Grammyu zná své vítěze – kategorie Metal Album Of The Year a Band Of The Year vyhráli STAM1NA, zatímco APOCALYPTICA shrábla první cenu v kategorii Export.

HRIZG (Esp, black) jsou u Moribund Records, Anthems To Decrepitude vyjde 03/05.

Inner Wound Recordings vydají debut ENBOUND (Swe, melodic power metal) And She Says Gold 29/04, masteroval Björn Engelmann, obal dělal Thomas Ewerhard.