Login Search

V únorovém Pařátu bude probíhat Deflorace

Pařát, Deflorace

10 let po úspěšné desce Massacre se DEFLORACE vrací s novým materiálem, který je opět zasvěcen tématice masových vrahů. Jedna z nejstarších  českých death/grindových kapel (rok založení 1992) se po letech hibernace probouzí k životu, aby do vás pod vedením zpěváka a již dávno jediného zakládajícího člena Petra „Bubly" Vrbicy nasekala 9 vyvražďovaček, jejichž názvy jsou odvozeny od jmen lidských zrůd a jejich činů. Peter Kurten, Ondrej Rigo nebo Miroslav Šmíd, ta jména dodnes budí hrůzu. Ostatně i z obalu na vás „hledí" jedna z obětí masového vraha, o němž je na desce řeč.

Své třetí studiové album Suffering DEFLORACE natáčela ve studiích Davos (Vyškov) a Franz Kavkaz (Domažlice) a těšit se na něj můžete od 20. února, kdy vyjde společně s 56. číslem Pařátu za klasických 102,- včetně poštovného a magazínu. Uvnitř Pařátu samozřejmě také najdete rozsáhlé pojednání o 22 letech existence DEFLORACE včetně zmínky o tom, že lyrickou náplň této kapely by nebylo špatné brát s nadhledem.

Než vám nabídneme první ochutnávku songů ze Suffering, tvorbu DEFLORACE si můžete připomenout na www.bandzone.cz/deflorace

Pařát magazine & Productions
Klášterec nad Orlicí 196
56182

e-mail: redakce@paratmagazine.com
web: www.paratmagazine.com
www.paratshop.cz
tel. 774967229