Login Search

Vyšel 51. Pařát

51. Pařát51. Pařát - letákPo pravidelné dvouměsíční periodě se Pařát vrací s novým vydáním. Již s pořadovým číslem 51. Začneme jej rozesílat od pondělí 22. dubna za ekonomicky drtivou cenu 102 Kč včetně poštovného.   

Titulní strana je společně s článkem čísla věnována melancholic darkmetalovým AMORPHIS, jimž 19. dubna vychází nové album „Circle“. Detailně vás provedeme celým jejich hudebním životem. Finská scéna je v tomto čísle vůbec bohatá; MY FUNERALHORNA, ale především jsme se ohlédli za kariérou SENTENCED, kteří ukončili pouť už před 8 lety, ale jejich odkaz žije i nadále.

Fanoušci extrémnějších stylů by zase mohli uvítat povídání s KATALEPSYSPAWN OF POSSESSION, Lugubriousem z HAEMORRHAGE nebo BENEDICTION. Všechno záležitost na několik kafí a lahváčů J

Nezapomínáme ani na „exotickou“ scénu a představíme extrémní kapely z Libanonu, Spojených Arabských Emirátů nebo Kypru.

Z české scény reflektujeme chystaný návrat DEMIMONDE, vypravili jsme se podívat do studia ExAvik, jehož majitel předal hlavně začínajícím kapelám mnoho cenných rad, ale hlavně je tady nové album severomoravských VIRTUAL VOID „Ride To Hell On Fucking Whores“, které vydáváme společně s tímto číslem. Určitě potěší hlavně fanoušky death/blacku ze staré školy. O VIRTUAL VOID se v novém Pařátu na dvou stranách dovíte de facto vše.

Ukázky z jejich tvorby poslechněte na www.bandzone.cz/virtualvoid

Na plakáty jsme si opět dali to (v náležitém grafickém zpracování), co se líbí nám, co chceme mít v kanclu J Snad potěšíme i vás, protože ROTTING CHRISTBURZUMDEATH a DEICIDE – to je klasika. Co se týče grafiky Pařátu, sáhli jsme k obměnám některým rubrik a navlékli jim nový kabátec.   

Ale to jsou pouze střípky. Komplet obsah najdete na www.paratmagazine.com v sekci Aktuální číslo, na témže webu i veškeré další informace.