Login Search

Zítra vyjde 70. číslo Pařátu

Pohled do obsahu aktuálního čísla mluví jasnou řečí. Opět byly rozhozeny sítě prakticky po celém světě. Indie, Kostarika, Brunej, Rumunsko, Bolívie … Tvůrce Pařátu baví přibližovat příběhy takových „bláznů“, jako jsou oni sami. Příběhy lidí, kteří žijí undergroundem. Život jim postavil do cesty různé překážky, ale oni je překonali, protože tato hudba pro ně není jen zábava a krácení volné chvíle. To pochopíte i z příběhu Davea Rottena, frontmana AVULSED, který je podrobně rozebrán v titulním článku.

Velké plakáty jsme tentokrát věnovány mj. DEATH a PATHOLOGIST, jejichž reedice jsou aktuální záležitostí. Z pohledu Pařátu je však nejdůležitější reedice zásadního alba (nejen) tuzemského doom metalu. „In Memories“ od R-E-T vychází v červnovém vydání magazínu přesně po 20 letech od svého původního vydání. S 12ti stránkovým bookletem a článkem uvnitř Pařátu, jak to tehdy vlastně všechno bylo.

Nový Pařát bude poprvé k dostání od soboty na MetalGate Czech Death Festu. Jeho kompletní obsah, náhledy a další informace najdete na www.paratmagazine.com

Objednávat bez poštovného můžete tamtéž.

Pařát magazine & Productions
Klášterec nad Orlicí 196
56182
e-mail: redakce@paratmagazine.com
web: www.paratmagazine.com
www.paratshop.cz
tel. 774967229