Login Search

LooMis


   bizzaro: jakoze moc? tvl, vy vubec nevite, kolik ty kapely stojej :D my mame nektery veci za x set a nadava se, ale dneska je doba prepalenych honoraru, Korn stali taky dvojku, za tuhle mrdku mi to prijde adekvatni, doufam, ze vytezek pujde na cinsky lid :)  

jasně že moc a jasně že nevíme, kolik jaká stojí, ty ještě minulý rok taky ne, tak se tady nekasej :-) ale problém je tady v tom, že tahle cena podle mne neodpovídá kvalitě téhle kapely. Ale když to za to někdo chce dát, tak mu to neberu. Korn je jinej případ, ty si to za dobu své existence prostě "vyhráli a odpracovali", ale tady si pánové udělali z reunionu těžkou dojnou krávu a lidi jim to sežerou i s navijákem. Toť vše.

na RATM ne, prostě ne! Lístek za 2000? WTF? Stejně je už pod pódium vyprodáno, ale tohle je prostě neskutečný...

štítnou žlázu jsem měl i já před 2 roky, taky sem málem chcíp (měsíc totálka na lůžku), ale to se dá léčit přes ATB, i když pravda, na to srdce jsem tam taky bral nějaký dobrůtky (Vasocardin). Takže klidně může bejt, ale já jsem to měl naopak - brutálně mi spadla váha a začal jsem přibírat až následně při doléčení (což se nevylučuje, že to Sean prostě s kilama neuhlídal :-(

srdce dost pravděpodobně - on zhruba 2-3 roky nazpět začal dost přibírat :-(

díky, snažím se to dělat pečlivě, ale i tak tam asi budou nějaké minely, takže kdyžtak dejte vědět :-)
Tentokrát si myslím, že jsem to zkáknul docela rychle (kdyby tu nebyl jistý zdržující element, tak to mohlo být o týden dříve), ale celkově tak okolo 10h čistého času.

   brutusáček: hahaha, byly doby, kdy jsem se shodli na nějakým pořádném techdeathu, stárnem tak to vyhráli Esoteric :D   

Esoteric měli v Desce měsíce úplně nejvíc hlasů, takže svým způsobem to odpovídá :-)

   bizzaro: reklamace! Loomis mi vyradil z vypisu Nordjevel!  
nevyřadil, ale vyšlo to 03/19, což je víc jak 1/2 roku (viz bod 2), proto to nemáš u novinek :-)

jj, přesně tak, doufám, že bizzi z toho udělá pořádný power/hevačový hody :-D

pro sadist: Ahoj, o Opeth se určitě dočteš příště, my nejsme žádná měsíční tiskovina, kde se pak vychrlí 100 desek naráz. Album měsíce je spíš takový přehled, co z nás kdo poslouchal (a rozhodl se k tomu něco malého dopsat) a v případě, že více redaktorů poslouchalo to samé, tak to jde do TOPu (ale nutně to nemusí znamenat, že to je pozitivní - viz třeba Therion nebo Pestilence, kde to propadlo prakticky u všech z nás). Ale nebojím se, že se další měsíc Opeth neobjeví :-)

díky za chválu, PW si to zaslouží!