Login Search

Morbo


   bizzaro:
Morbo: Brut: To je dobrý. Je zábavnej. A fakt výborný insight. Vtipný a informativní zároveň. Dík za tip. Něco od něj ještě zkouknu. a ja myslel, ze ho uz kazdej z bubeniku zna :)
  


Čoveče, tohodle jsem neznal. Už ty bicí na YT nezjíždim až tak nábožně jako kdysi. :)

Brut: To je dobrý. Je zábavnej. A fakt výborný insight. Vtipný a informativní zároveň. Dík za tip. Něco od něj ještě zkouknu.

Ty vole, sdílejte, než to smažou! Už i tady!!!
:)

Boží!
Shut up and take my money! :)

Fakt super ty Vitriol. Moc už mě tyhle přepálený brutality neberou, ale tohle má takovou těžko popatelnou upřímnou intenzitu. V podstatě takový Gorguts hozený do většího masakru.

Bude hřích, když řeknu, že tahle deska mě vůbec nebaví a to jsem se fakt snažil? A navíc mám pro KRISIUN dost slabost (těžko pochopitelnou).
Nevim, hodně mě bavili v dobách AssassiNation a Southern Storm. To jsem je fakt hodně poslouchal. Od tý doby to jde nějak furt mimo mně. Letos mi přijde, že se mermomocí snažej ukázat, jak rychle dokážou ještě hrát (a fakt jako klobouk dolů, to co Max předvádí, je fakt trochu z jiný planety), ale nějak zapomněli na skladby.

Dík za další dávku tipů.
Mě osobně nejvíc zaujali asi Glorious Night. To mě fakt baví. I přesto, že bicí klasicky znějí jako nějaký defaultní preset ze Superior Drummer, tak to prostě dohromady z nějakýho důvodu funguje a moc mi to nevadí.

Za mě osobně osobně zatim nejlepší koncert Ulcerate. Totální bomba.
Post-zadumanost vítám a je to pro mě jedno z nevětších lákadel. Čim míň intenivních death metalů, tim hůř. Toho je teď všude dost. Hodně jsem se bál živýho provedení titulní Shrines a nakonec to byl vrchol koncertu.
Jinak Outre fajn. Místama zajímavý, místama největší píčovina ever (Destroyer).... Blaze jsem prokecal a nelituju. Znělo to jako přesně ten fádní black z devatesátek jako z desek, co už nikdy životě nepotřebuju slyšet.

DR: No ale přesně tou kupní silou to přece je. Když dobrých 50% návštěvníků jsou cizinci s daleko vyššími příjmy, než průměrný Čech... Navíc ze zemí, kde je jídlo i chlast daleko dražší...